2017-09-22; 10:53 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13183424
Šiandien apsilankė: 4157
Dabar naršo: 101Pranešimai spaudai
Akcijoje „Būk Pirmūnas“ nuoširdžiai aukota vaikams

Savaitgalį įvyko socialinė akcija „Būk Pirmūnas“, kurios metu savanoriai ragina paaukoti mokyklinių priemonių vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų. Marijampolėje padėti vaikams panoro ir savaitgalį savanorystei paskyrė 24 žmonės.

Iniciatyvos metu paaukota 2487 vnt. sąsiuvinių, 242 vnt. nespalvotų pieštukų, 198 tušinukų, 145 piešimo sąsiuvinių, 104 pakuotės flomasterių, 77 akvarelės ir dar daug kitų mokyklinių priemonių už beveik 2000 Eur.  Iki rugsėjo pirmosios šios mokyklinės priemonės pasieks tuos mažuosius, kuriems labiausiai to reikia.

„Ši iniciatyva suvienija įvairių organizacijų narius ir marijampolės gyventojus savanorystei. Suprantame kaip svarbu vaikui jaustis pilnaverčiu klasės nariu, noriai keliauti į mokyklą“, - sako ilgametė „Būk Pirmūnas“ organizatorė Vaida Kelerytė – Burokienė. Marijampoliečiai supranta ir atjaučia tuos, kuriems pagalba reikalinga, todėl nuoširdžiai aukojo ir palaikė gerais žodžiais savanorius.

Pasak jos, per ne vienerius iniciatyvos metus akcijos organizatoriai ir savanoriai aplankė šimtus šeimų ir padėjo tūkstančiams vaikų ne tik Marijampolėje, bet ir Lietuvoje. Smagiausia, kad palaikymas ir pagalba motvyuoja vaikus geresniems rezultatams ir įkvepia pasitikėjimo savimi.

Daugiausiai prie savanorystės akcijoje prisidėjusios Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Marijampolės skyriaus pirmininkės Dovilės Burbaitės, kasmet ši neatlygintina veikla tampa vienu iš prioritetinių socialinio atsakingumo ir savęs ugdymo uždavinių. „Augindami patirtį savanoriaujant, formuojame platesnį savojo "aš" pažinimą, kaip individų, esančių pilietiškos visuomenės dalimi. Tuo pačiu, skatiname atkreipti dėmesį, jog šiuolaikinis jaunimas neabejingas kitiems, nešant žinią, jog už valstybės gerbūvį kiekvienas atsakome vienodai“, - sako ji.

Socialinė akcija „Būk  Pirmūnas“ vyko jau devintąjį kartą. Pirmąkart surengta akcija Marijampolėje išplito visoje Lietuvoje ir kasmet keli šimtai savanorių pakviečia geros valios žmones padėti mažiesiems.  Šiais metais akcijoje dalyvavo daugiau nei 20 miestų.

Viešųjų ryšių tarnybaAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus