2014-07-23; 0:32 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
English

Neįgaliesiems

Į pradžią   

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖ

 
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos RenginiaiNaujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_botStatistika nuo 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 5528386
Šiandien apsilankė: 407
Dabar naršo: 25 
 
Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Baigiamas įgyvendinti projektas „Sasnavos miestelio viešosios infrastruktūros plėtra“, finansuojamas ES ir bendrojo finansavimo lėšomis

 

Baigiamas įgyvendinti projektas „Sasnavos miestelio viešosios infrastruktūros plėtra“, finansuojamas ES ir bendrojo finansavimo lėšomis

Marijampolės savivaldybės administracija baigia įgyvendinti projektą Nr. VP3-1.2-VRM-01-R-41-014 „Sasnavos miestelio viešosios infrastruktūros plėtra“, finansuojamą pagal 2007–2013 m. laikotarpio Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 1 prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai“ įgyvendinimo priemonę VP3-1.2-VRM-01-R „Prielaidų spartesnei ūkinės veiklos diversifikacijai kaimo vietovėse sudarymas“.

 

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas diversifikuoti kaimo gyventojų veiklą ir gerinti bendruomeninę infrastruktūrą Sasnavos seniūnijoje.

Projekto uždavinys – išplėsti viešąją infrastruktūrą ir sutvarkyti aplinką Sasnavos miestelyje.

Projekto įgyvendinimo metu, siekiant didinti Sasnavos miestelio patrauklumą, gerinti gyvenimo kokybę, saugumą, patogumą ir aplinką, buvo rekonstruoti Sasnavos miestelio infrastruktūros objektai ir sutvarkyta aplinka. Sasnavos miestelyje buvo rekonstruoti pėsčiųjų ir dviračių takai bei prieigos takai, rekonstruota automobilių stovėjimo aikštelė, esanti tarp mokyklos, kurioje įsikurs bendruomenės namai, ir bažnyčios bei automobilių stovėjimo aikštelė prie Sasnavos seniūnijos administracijos pastato. Sutvarkyta aplinka, įrengti mažosios architektūros elementai (suoliukai, šiukšliadėžės, gėlynas). Taip pat buvo rekonstruota mokyklos, esančios Sūduvos g. 46 Sasnavos miestelyje, pastato dalis įrengiant Sasnavos bendruomenės patalpas su atskiromis statinio inžinerinėmis sistemomis.

Išplėsta ir sutvarkyta viešoji infrastruktūra padidino Sasnavos gyventojų gyvenamosios aplinkos kokybę, pagerino miestelio estetinį vaizdą, sukūrė patrauklesnę aplinką bei sumažino gyvenimo aplinkos ir kokybės skirtumus tarp miesto ir kaimo.

Bendra projekto vertė – apie 1.4 mln. litų. Didžioji lėšų dalis – 85 procentai – skirta iš Europos regioninės plėtros fondo. Savivaldybės ir valstybės biudžeto indėlis pagal finansavimo ir administravimo sutartį yra 15 proc. – abiem pusėms po 7,5 proc.

Projekte numatytas Sasnavos miestelio viešosios infrastruktūros plėtros darbų projektavimo, statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugas ir infrastruktūros plėtros darbus atlikto viešą konkursą laimėjusi uždaroji akcinė bendrovė „Alvarsas“. Rangos darbai pabaigti 2012 m. gruodžio 31 d.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos archyvo nuotraukosAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

Skelbiame tik peržiūrėtus komentarus

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra

Į viršų

Naujienos Renginiai Priimamasis Teisės aktai Švietimas Eismo tvarkaraščiai Pradžia
 
    
  Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
© 2012. Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus