2014-08-01; 16:52 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
English

Neįgaliesiems

 
Į pradžią   

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖ

 
 
 
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai
 
 
 Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

 

Statistika nuo 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 5761864
Šiandien apsilankė: 19682
Dabar naršo: 39


 
 
Pranešimai spaudai
Ledo ritulio aistruoliai jėgas išbandė Marijampolės ledo ritulio turnyre

 

Marijampolės savivaldybėje vis labiau populiarėja ledo ritulys. Pastaraisiais metais ledo ritulio mėgėjai buriasi į komandas, o jų entuziazmo dėka greta Marijampolės atsiranda žiemos sportui tinkamos aikštelės. Ledo ritulio gerbėjai vasario paskutinį savaitgalį atvykę į Marijampolės atvirojo ledo ritulio turnyro, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, atidarymą Balsupiuose galėjo įsitikinti, kad Marijampolės savivaldybėje gyvuoja net keturios ledo ritulio komandos. Savivaldybės ledo ritulio entuziastai: „Pelkių velnių“ komanda iš Balsupių, „Marijampolės Sūduva-I“, „Marijampolės Sūduva-II“ ir „Iglė“ komanda atstovaujanti Igliaukai, pasikvietę dvi svečių komandas - „Monstrus“ iš Kauno ir ledo ritulio mėgėjus iš Jurbarko, dvi dienas mėgavosi šiuo žiemos sportu draugiškame turnyre. Turnyras, kuriame ledo ritulio mėgėjai ne tik siekė išsiaiškinti stipriausias komandas, bet ir garsinti bei populiarinti šią žiemos sportą šaką, buvo organizuojamas jau antrus metus, todėl vėl sulaukė žiūrovų susidomėjimo.

Galima pasidžiaugti, kad Balsupiuose trečius metus gyvuojančio ledo ritulio klubo „Pelkių velniai“ vyrų iniciatyva, įgyvendinant Marijampolės savivaldybės kaimo plėtros strategijos vietos plėtros projektą, šią žiemą įrengta nauja ledo ritulio aikštė. Prieš prasidedant turnyrui įvyko ir oficialus aikštės - čiuožyklos atidarymas. Sveikindamas šios gražios idėjos sumanytojus ir vykdytojus savivaldybės meras Vidmantas Brazys pasidžiaugė, kad įrengta žiemos sportui tinkama aikštė jau yra mėgiama ne tik ledo ritulio, bet ir čiuožimo aistruolių, kurie pasimėgauti žiemos malonumais čia susirenka iš visos savivaldybės. Ledo ritulį pamėgę vyrai, įgyvendinę svajonę įsirengti ledo aikštelę, neslėpė džiaugsmo ir teigė, kad ši sporto šaka jiems - pomėgis, susijęs su azartu, maloniu nuovargiu ir vyriška draugyste. Ledo ritulio aistruoliai įvardino ir pagrindinę problemą - šios aikštelės egzistavimas labai priklauso nuo oro sąlygų.

Tai patvirtino ir šio turnyro organizavimas. Turnyras, kuriame planavo dalyvauti ir komandos iš Lenkijos ir Kaliningrado srities, buvo numatytas surengti anksčiau, tačiau dėl atšilusio oro ir netinkamo ledo ritulio žaidimui aikštyno jį teko nukelti vėlesniam savaitgaliui. Šio turnyro metu varžybos irgi tik pirmą dieną vyko Balsupių ledo aikštėje, antrosios dienos kovos dėl pablogėjusios ledo dangos buvo perkeltos į Igliauką, kur ledo ritulio entuziastai taip pat yra įsirengę ledo rituliui žaisti tinkamą aikštę.

Turnyrą stebėję ledo ritulio aistruoliai dvi dienas galėjo stebėti puikų, azartišką, itin greitą ir intensyvų žaidimą, o besikeičiančios oro sąlygos nesutrukdė išaiškinti kokios komandos stipriausios. Po dvi dienas trukusios atkaklios kovos I vietą iškovojo „Marijampolės Sūduva-I“ komanda, II vietą laimėjo Kauno „Monstrų“ komanda, III vietą - „Marijampolės Sūduva-II“ komanda, IV vieta atiteko Balsupių „Pelkių velnių“ komandai, V vieta - Igliaukos „Iglės“ komandai, VI vieta – Jurbarko ledo ritulio mėgėjų komandai. Varžybų uždaryme taip pat buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai: Rimantas Lekeckas („Marijampolės Sūduva-I“), Paulius Palubinskas („Monstrai“), Martynas Sinkevičius („Marijampolės Sūduva-II“), Rimas Vaičaitis („Pelkių velniai“), Gintas Rutkauskas („Iglė“).

Ledo ritulio sporto entuziastai džiaugėsi, kad permainingi žiemos orai leido ir šiais metais įgyvendinti sumanymą - antrą kartą surengti ledo ritulio turnyrą savivaldybėje. Norisi tikėtis, kad ne tik Marijampolėje, bet ir visame regione ledo ritulys populiarės, ledo ritulio gerbėjų gretos didės, aikščių infrastruktūra gerės ir nepriklausomai nuo oro sąlygų atsiras galimybių suorganizuoti dar ne vieną atvirą ledo ritulio čempionatą savivaldybėje.

Danguolė Micutienė
Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė

D.Micutienės nuotraukos

 Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

Skelbiame tik peržiūrėtus komentarus

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
 


PRISIJUNGTI gyventojams
VIDEO transliacijos


2014 m. DAUGIABUČIŲ NAMŲ MODERNIZAVIMAS
INTERESANTŲ PRIĖMIMAS
PARANKINĖ INFORMACIJA
NAUJI AKTUALŪS TEISĖS AKTAI
VIEŠASIS SVARSTYMAS
EISMO TVARKARAŠČIAI
VIETOS BENDRUOMENIŲ SAVIVALDOS PROGRAMA

ES parama

Strateginiai planai

Bendrasis planas

Vandentvarka

Šilumos ūkis

Investuokite

Lietuvių kalba

Nuotraukų galerija  
Nuotraukų galerija 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
    
 
  Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
© 2012. Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus