2014-10-01; 15:12 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
 
Į pradžią   

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖ

 
 
 
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai
 
 
 Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

 

Statistika nuo 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 6413156
Šiandien apsilankė: 5627
Dabar naršo: 72


 
 
 
Pranešimai spaudai
Marijampolė pristatyta naujoje turizmo parodoje „Adventur 2013”: ar tai padės privilioti daugiau turistų?

Pirmą šių metų vasario mėnesio savaitgalį sostinės „Litexpo“ parodų rūmuose vyko nauja tarptautinė kelionių, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur“, kurioje kartu su kitomis pristatyta ir Marijampolės savivaldybė.

Kaip teigia parodos organizatoriai,naujosios parodos tikslai – pažadinti lankytojų susidomėjimą savo šalimi, aktyviu laisvalaikiu ir turiningu poilsiu, įvairiausiais pasaulio kampeliais, paskatinti generuoti naujas turizmo verslo idėjas, ieškoti naujų rinkų galimybių įgyvendino. Pasak Valstybinio turizmo departamento direktorės dr. Raimondos Balnienės, pasisėmus patirties įvairiose tarptautinėse parodose, šiais metais buvo siekiama pristatyti Lietuvą labai inovatyviai ir atraktyviai, pažvelgti į natūralią jos gamtą ir turistinius išteklius.

Visas tris savaitgalio dienas „Litexpo“ rūmuose netrūko lankytojų, kurie domėjosi parodos stendais, stebėjo įvairius pasirodymus, dalyvavo kelionių ir knygų apie keliones pristatymuose. Lietuvą pristatančioje ekspozicijoje „Pažink Lietuvą“ parodos lankytojai buvo viliojami įdomiausiais turizmo specialistų pasiūlymais, kviečiančiais apsilankyti įvairiuose mūsų šalies kampeliuose, dalyvauti edukacinėse programose, pamatyti dar neregėtas įžymybes, aktyviai praleisti laisvalaikį, pajusti švenčių šurmulį. Jaunimas parodoje galėjo išmėginti daugiau kaip pusę šimto aktyvių pramogų, o verslo atstovai susitiko kontaktų mugėje ir dalyvavo turizmo verslo diskusijoje „Buy Lithuania“.

Bendrame Lietuvos etnografinių regionų stende turizmo galimybes Sūduvos krašte pristatė mūsų savivaldybės, Nemuno euroregiono Marijampolės biuro, Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro, Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro iš Šakių atstovai. Mugėje pristatant mūsų savivaldybę aktyviai darbavosi ir Marijampolės kolegijos studentai. Dalyvavimas parodoje ne tik suteikė galimybę pristatyti savo savivaldybės turizmo išteklius, bet ir davė naujos patirties, padėjo užmegzti naudingų kontaktų, atskleidė daug įdomių kolegų įgyvendintų idėjų.

Turizmas, pagal specialistų teoriją, gali būti traktuojamas kaip vienas iš ekonomikos variklių, integruojančių gamybą, paslaugas, kūrybą, meną, transportą ir kt. ekonominės veiklos sritis į milžinišką ryšių kompleksą. Ar šiuo teoriniu teiginiu, skatinančiu kompleksiškai apsijungti vystant turizmą, pasinaudosime ateityje stiprindami savo savivaldybės turizmo potencialą, kad turistas, atvykęs į Marijampolę, pamatytų ne tik gražėjantį miestą, bet ir galėtų pasinaudoti kompleksiškomis turizmo paslaugomis, galėsime įsitikinti ateityje.

Parodos metu marijampoliečių ekspozicija buvo gausiai lankoma. Lankytojai dalijosi įspūdžiais apie sutvarkytas mūsų miesto erdves, domėjosi įdomiausiais lankomais objektais savivaldybėje, poilsio turizmo paslaugomis, vyksiančiomis šventėmis, krašto turizmo ištekliais. Parodos dienomis stende buvo išdalinta daug žemėlapių, informacinių leidinių apie Marijampolę, kalendorių, knygų, lankstinukų, pristatančių Sūduvos kraštą.

Tikėkimės, kad šiais metais, o ypatingai vasarą, sulauksime daugiau turistų, apsilankančiųjų mūsų mieste, savivaldybėje ir visame Sūduvos regione.

 

Danguolė Micutienė
Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė

 

Nemuno euroregiono Marijampolės biuro nuotraukos

     

 Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

Skelbiame tik peržiūrėtus komentarus

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
 

PRISIJUNGTI gyventojams
VAIZDO transliacijos


2014 m. DAUGIABUČIŲ NAMŲ MODERNIZAVIMAS
KAIMO PLĖTROS ŽEMĖTVARKOS PROJEKTAI
INTERESANTŲ PRIĖMIMAS
PARANKINĖ INFORMACIJA
NAUJI AKTUALŪS TEISĖS AKTAI
EISMO TVARKARAŠČIAI
VIETOS BENDRUOMENIŲ SAVIVALDOS PROGRAMA 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
      
 
  Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
© 2012. Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus