2017-11-22; 16:54 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13714422
Šiandien apsilankė: 6384
Dabar naršo: 98Pranešimai spaudai
Marijampolės savivaldybės stipendijos - kolegijos studentų skatinimui

Spalio 27d. savivaldybės merė Irena Lunskienė VšĮ Marijampolės kolegijos studentams įteikė sertifikatus, patvirtinančius Marijampolės savivaldybės studijų rėmimo fondo stipendijų skyrimą.

Merė susitikime su naujaisiais savivaldybės stipendininkus pasidžiaugė, kad Savivaldybės tarybos sutarimu yra galimybė labai gerai besimokantiems, aktyviems, iniciatyviems studentams skirti finansinę paramą ir taip skatinti jaunus žmones likti gyventi, kurti verslus ir dirbti savo gimtajame mieste.

„Labai džiaugiuosi, kad galime finansiškai paremti savo krašto jaunimą, o stipendijoms gauti atrinkti veržlūs, trokštantys žinių ir siekiantys užsibrėžtų tikslų studentai. Tai labai svarbu, nes labai norėtume, kad gabus, verslus jaunimas liktų mūsų mieste ir kurtų savivaldybės ateitį”, – sakė merė.

2017-2018 mokslo metų rudens semestrui savivaldybės vardinės stipendijos suteiktos šešiems VšĮ Marijampolės kolegija studentams:

Samantai Dumčiūtei, Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto Socialinio darbo studijų programos II kurso studentei;
Vytautei Greblikaitei, Marijampolės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Viešojo maitinimo nuolatinių studijų programos III kurso studentei;
Mantvydui Jakunskui, Marijampolės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Informacinių sistemų technologijų studijų programos II kurso studentui;.
Aimantui Matulaičiui, Marijampolės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Automobilių techninio eksploatavimo studijų programos II kurso studentui;
Indrei Subačiūtei, Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto Verslo anglų kalbos studijų programos III kurso studentei;
Gretai Vaišnytei, Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto Kultūros ir sporto vadybos studijų programos  III kurso studentei.

Marijampolės kolegijos direktorius dr. Vaidotas Viliūnas sveikindamas studentus pasidžiaugė jų gražiais mokslo rezultatais ir padėkojo savivaldybės vadovams už pozityvų sprendimą skiriant vardines stipendijas, kurios skatina savivaldybės jaunimą mokytis ir savo ateitį sieti su Marijampole bei  regionu.

Susitikime dalyvavęs Mero pavaduotojas Povilas Isoda prisiminė studijas Marijampolės kolegijoje ir džiaugėsi, kad jauni žmonės pasirenka galimybę studijuoti savo miesto aukštojoje mokykloje ir yra gražių pavyzdžių, kai jaunimas įgijęs žinių ir patirties, sėkmingai kuria savo verslą  ir dirba Marijampolėje.

Marijampolės savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto departamento direktorius Vidmantas Dilys sveikindami studentus linkėjo sėkmės ir kvietė baigus studijas pasilikti dirbti Marijampolėje ar Lietuvoje.

Stipendijas gavę studentai dalinosi mintimis, kad gautas lėšas išleis studijų metų įgytų gebėjimų tobulinimui, kurie prisidės prie jų profesinio tobulėjimo bei žadėjo savo ateitį sieti su Marijampole.

Marijampolės savivaldybės studijų rėmimo fondo  nuostatuose numatyta, kad finansine parama siekiama paskatinti gerai besimokančius Marijampolės savivaldybėje gyvenančius ir savivaldybės teritorijoje esančiose aukštosiose mokyklose besimokančius studentus studijuojančius nuolatinių studijų skyriuose. Piniginiai paskatinimai skiriami studentams, kurie atrenkami vadovaujantis nuostatuose numatytais kriterijais: puikūs mokslo rezultatai, aktyvus dalyvavimas taikomojoje mokslinėje, kultūrinėje, sportinėje ar kitoje visuomeninėje veikloje.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Žilinskienės nuotraukos

 Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus