2017-06-26; 4:56 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 12448343
Šiandien apsilankė: 414
Dabar naršo: 27Pranešimai spaudai
„Miesto dienų 2017“ varžybos pritraukė sporto aistruolius

Marijampolės „Miesto dienos“ visada kupinos sportinio įkarščio. Ir šiemet vyko varžybos ir turnyrai, kurie gausiai pritraukė sporto aistruolių ir žiūrovų. Smagu, kad sportininkai atsiliepia į organizatorių kvietimą ir buriasi į komandas ar dalyvauja asmeninėse rungtyse. Tuo labiau, kad ir oras šiemet buvo palankus lauko sportui.

Tarptautinėse karšto oro balionų, kurie kasmet papuošia Marijampolės padangę, varžybose šiemet „Miesto dienose“ sėkmė lydėjo Vytą Kerdoką. Nuo jo nedaug atsiliko tos pačios šeimos atstovai – tėvas Rimas Kostiuškevičius, kuriam už sportinę veiklą ir Marijampolės vardo garsinimą šventės proga buvo įteiktas Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medalis, ir sūnus Rokas Kostiuškevičius – jie užėmė antrąją ir trečiąją vietas.

Tinklinio varžybose „A“ lygoje pirma buvo „Taboo“ komanda, antri ir treti - „Depa“ ir „VIK“ komandos. „B“ lygoje laimėjo „S&SS“ komanda, antroje ir trečioje vietose liko komandos „Marijampolė“ ir „Emis“.

Šaškių šeimų turnyre prizines vietas laimėjo Undaravičiai (pirma vieta), Stankevičiai (antra vieta) ir Andziuliai (trečia vieta).

Krepšinio 3x3 varžybose tarp 1995 metais gimusiųjų ir vyresnių niekas nepralenkė komandos „Rokas“. Antra buvo „SKK-2“ komanda, trečia - „Liudvinavas“ komanda. 2002–2004 m. gimusių krepšininkų tarpe stipriausia buvo komanda „Astronautai“, antra – komanda „Traumatologai“. Tarp 1999–2001 m. gimusiųjų pirmi buvo komanda „Spalvotieji“, o bendroje grupėje laimėjo komanda „Astronautai“. „Traumatologai“ liko antri, o „Spalvotieji“ - treti.

Futbolo turnyre laimėjo Lietuvos Seimo komanda. Ji aplenkė Kazlų Rūdos, Vilkaviškio ir Marijampolės savivaldybių komandas.

Šeimų futbolo turnyre pirmąją vietą iškovojo Birdzilauskų šeima, antrąją – Kisieliauskai, o trečiąją – Čeplikai.

Moksleivių regbio turnyre vietos pasiskirstė taip: pirma vieta - Mokolų mokyklos-darželio komanda, antra vieta - „Saulės“ pradinės mokyklos jaunieji regbininkai, trečia vieta - „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos sportininkai ir ketvirta vieta - „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda.

Karate varžybose pirmavo Matas Janulevičius ir Adas Žilvys, antri - Rokas Damulis, Dominykas Bražinskas, treti - Kajus Linkūnaitis, Andrijanas Abraitis.

Viešųjų ryšių tarnybaAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus