2017-07-27; 11:50 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 12701211
Šiandien apsilankė: 4141
Dabar naršo: 171Pranešimai spaudai
Pagerbti geriausieji šių metų Marijampolės abiturientai ir jų mokytojai

Liepos 14-ąją Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje iškilmingame renginyje pagerbti savivaldybės abiturientai, šių metų pasirinktuose valstybiniuose brandos egzaminuose gavę aukščiausią įvertinimą – šimtą balų. Šventėje padėkota ir jų mokytojams bei tėvams. Jau tradicija tapusiame renginyje padėkas ir atminimo dovanas laikinai einanti Marijampolės savivaldybės mero pareigas Irena Lunskienė įteikė 33-ims savivaldybės abiturientams ir 19-kai mokytojų. Šventė pradėta iškilmingai įnešant šalies ir savivaldybės vėliavas, sugiedant „Tautišką giesmę“.

Švietimo skyriaus duomenimis, maksimalų egzaminų įvertinimą šiemet gavo dviem abiturientais daugiau negu pernai: 20 iš Rygiškių Jono gimnazijos, 7 – iš Marijonų gimnazijos, 5 – iš Sūduvos ir 1 - iš Šv. Cecilijos gimnazijos. Gausiausias šimtukų „derlius užderėjo“ Marijonų gimnazijos gimnazistui Domantui Tamašauskui – jo užsienio k. (anglų), matematikos, fizikos ir informacinių technologijų žinios įvertintos maksimaliai. Du savivaldybės gimnazistai iš trijų valstybinių brandos egzaminų gavo 100 balų įvertinimus. Tai Marijonų gimnazijos gimnazistė Augustė Deniušytė ir Milda Domantaitė iš Rygiškių Jono gimnazijos. Po 2 šimtukus surinko 5 abiturientai, o po vieną šimtuką – net 25 minėtų savivaldybės gimnazijų abiturientai.

Laikinoji savivaldybės merė I. Lunskienė ypatingai dėkojo mokinius rengusiems mokytojams, kurie mokinių rezultatais įrodo savo profesionalumą. Kreipdamasi į geriausius savivaldybės abiturientus, ji sakė: „Jūs sugėrėte visas mokytojų perteiktas žinias, dabar jas turite taikyti gyvenime. Žinių nuolat daugės, todėl linkiu niekada nenustoti būti naudingiems mūsų šaliai, kraštui ir miestui“. Eglė Danielienė, Rygiškių Jono gimnazijos matematikos mokytoja, geriausiam balui parengė net 12 mokinių, Rygiškių Jono gimnazijos anglų kalbos mokytoja Gintutė Galadauskienė - 6 mokinius, Marijonų gimnazijos anglų kalbos mokytoja Ona Leonavičienė – 5 abiturientus.

Jaunuolius pasveikino ir Seimo narys Dainius Gaižauskas. Jis pabrėžė ne tik žinių svarbą, bet ir mokinių gebėjimą įveikti stresą siekiant geriausių rezultatų.

Abiturientų vardu kalbėjo daugiausia „šimtukų“ surinkęs marijonietis D. Tamašauskas. Jis ypatingai padėkojo savo gimnazijai, sukūrusiai geras sąlygas, mokytojams ir visų bendraamžių tėvams, sakydamas: „Ačiū, kad esate, nes, jei nebūtų jūsų – nebūtų mūsų“.

Po apdovanojimų šventės dalyviams savo dainas dovanojo Marijampolės kultūros centro vokalinio ansamblio „Savito“ dainininkės.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukosAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus