2017-12-11; 2:16 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai Turizmas Seniūnijos

Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

Lankytojų statistika 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 13876690
Šiandien apsilankė: 511
Dabar naršo: 67Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Pakuočių atliekų konteinerius turės visi ir nemokamai. Tik rūšiuokime!

 

Jau greitai visi Marijampolės savivaldybės individualių namų valdų gyventojai bus aprūpinti individualiais rūšiavimui skirtais konteineriais. Kaip informavo savivaldybės administracijos Aplinkos valdymo skyrius, neseniai nupirkta ir jau pradėta dalinti dar apie 1300 komplektų pakuočių atliekų surinkimo priemonių.

Marijampolės savivaldybėje yra apie 11 500 individualių namų valdų (įskaitant ir sodų bendrijose esančius gyvenamuosius namus). Iki šių metų 75 proc. individualių namų valdų buvo aprūpintos ne tik mišrių komunalinių atliekų konteineriais, mėlynaisiais pakuotėms, pakuočių atliekoms bei plastiko, popieriaus ir metalo antrinėms žaliavoms skirtais konteineriais, bet ir žaliaisiais konteineriais stiklui. Siekiant mažinti aplinkos taršą atliekomis, į sąvartyną patenkančių atliekų srautus, pagerinti atliekų rūšiavimą jų susidarymo vietose, labai svarbu aprūpinti visus savivaldybės individualių namų valdų gyventojus rūšiavimui tinkamomis priemonėmis – individualaus naudojimo konteineriais pakuočių atliekų ir kartu su jomis surenkamų tinkamų perdirbti antrinių žaliavų ir stiklo rūšiuojamajam surinkimui.

Gyventojai, kurie dar neturi individualių mišrių komunalinių atliekų arba antrinių žaliavų rūšiavimo konteinerių, kviečiami jau dabar kreiptis ir užsisakyti šiuos konteinerius UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro klientų aptarnavimo skyriuje, Vytauto g. 27, LT-68300 Marijampolė, tel. (8 343)  50 034, mob. 8 698  17 850, el. p. informacija@maatc.lt 

Skeptikams specialistai turi pasakyti, kad visų atliekų, kurios išrūšiavus patenka į gyventojams išdalintus mėlynuosius ir žaliuosius konteinerius, sutvarkymas gyventojams nieko nekainuoja, už jų surinkimą ir sutvarkymą sumoka gamintojų ir importuotojų organizacijos. Kuo geriau išrūšiuosime atliekas, tuo mažiau jų pateks į mišrių komunalinių atliekų konteinerius, kurių sutvarkymą apmoka gyventojai.

Viešųjų ryšių tarnybaAtgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (2) skaityti
Pradžia
 
Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
©  Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus