$mod_rewrite_link = '/l.php?tmpl_into[0]=index&tmpl_name[0]=m_site_index183&tmpl_into[1]=middle&tmpl_id[1]=544&_m_e_id=17&_menu_i_id=158'; ?> Marijampolės savivaldybė - straipsniai :Su pavasario pradžia – ir įkurtuvės
2014-08-20; 23:26 val.
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
English

Neįgaliesiems

 
Į pradžią   

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖ

 
 
 
Kontaktai (sąrašas) Teisės aktų paieška Paslaugos Renginiai
 
 
 Naujienų prenumerata

Naujienos el. paštu

 RSS
klausimas_bot

 

Statistika nuo 2010-12-20
Iš viso apsilankė: 6092204
Šiandien apsilankė: 10729
Dabar naršo: 34


 
Pranešimai spaudai
Su pavasario pradžia – ir įkurtuvės

Pirmąją kalendorinio pavasario dieną, kovo 1-ąją, Marijampolės savivaldybės Liudvinavo seniūnijoje, Netičkampyje atidarytas naujas Socialinės rizikos šeimų paramos centras. Keletą metų nenaudoto dviaukščio buvusios mokyklos pastato dalis, įgyvendinus europinį projektą, virto jaukiu, erdviu (rekonstruota apie 800 kvadr. m ploto) socialinės paramos centru, kuriame vietos rado Laikino apgyvendinimo centras smurtą patiriančioms motinoms ir vaikams, Šeimos paramos centras ir paramos šeimai tarnyba bei vaikų dienos centras, teiksiantis vaikams socialinę priežiūrą dienos metu. Paramos centras bus penkioliktas Marijampolės socialinės pagalbos centro padalinys ir papildys turimą savivaldybės socialinių paslaugų įstaigų tinklą.

Įkurtuvių juostelę perkirpo grupė žmonių, vienaip ar kitaip susijusių su centro atsiradimu. Ši garbė patikėta Socialinės pagalbos centro direktorei Vilmai Ratkevičienei, Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriui Metui Ražinskui, svečiui iš Olandijos Johanui Mulderiui, daug metų vadovaujančiam „Pagalbos Lietuvai“ fondui, Savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento direktorei Daivai Pankauskienei – projekto vadovei, Liudvinavo seniūnei Irenai Lunskienei ir Savivaldybės mero pavaduotojui Gintautui Stankevičiui. Kad šiuose namuose netrūktų santarvės ir šilumos, pašventinimo apeigas atliko Vilkaviškio vyskupijos dekanas prel. kan. Juozas Pečiukonis ir Liudvinavo Šv. Liudviko parapijos kleb. Remigijus Maceina. Kviestiniai svečiai, tarp kurių Savivaldybės tarybos Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto nariai, Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro atstovės, Sasnavos vaikų dienos centro vadovė Elena Senkuvienė, Netičkampio kaimo bendruomenės pirmininkas Kęstutis Šleinota, svečiai iš Olandijos Otmarsumo parapijos ir kiti, linkėjo centro darbuotojų kolektyvui kantrybės, meilės žmonėms ir išradingumo.

Liudvinavo seniūnijoje 28 šeimos patenka į socialinės rizikos šeimų sąrašą. Jose auga 63 vaikai. Dauguma šių šeimų vaikų yra socialiai apleisti - tėvai jiems nesukuria saugios psichinės ir fizinės aplinkos, kurioje vyktų pilnavertis bendravimas, reikalingas harmoningos asmenybės vystymuisi. Centras turėtų padėti spręsti socialiai sunkių šeimų, ir ypač jų vaikų, problemas, rūpintis, kad ir jų vaikai nebūtų pasmerkti gyventi taip. Tikimasi, kad nuolatinė socialinė pagalba pasieks bent keliolika socialinės rizikos šeimų ir keturioms dešimtims jų vaikų, gyvenančių Netičkampio gyvenvietėje ir aplinkiniuose kaimuose.

Siekiant pritaikyti pastatą, kad jis atitiktų tokiam centrui keliamus reikalavimus, rangos darbus atlikusioms bendrovėms „Kegisa“ ir „Alvarsas“ teko atlikti pastato rekonstrukcijos ir infrastruktūros darbus. Buvo pakeistas pastato stogas, sutvarkytos fasado sienos, atliktas vidaus patalpų kapitalinis remontas, atnaujintos šildymo, elektros sistemos, įrengti sanitariniai mazgai ir kt. Iš projekto lėšų buvo įsigyti teikiami baldai ir virtuvės įranga.

Aurelija Baniulaitienė
Viešųjų ryšių tarnyba

 A. Baniulaitienės nuotraukos

 Atgal
 
Spausdinimo versija

Archyvas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

Skelbiame tik peržiūrėtus komentarus

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
 

PRISIJUNGTI gyventojams
VIDEO transliacijos


2014 m. DAUGIABUČIŲ NAMŲ MODERNIZAVIMAS
INTERESANTŲ PRIĖMIMAS
PARANKINĖ INFORMACIJA
NAUJI AKTUALŪS TEISĖS AKTAI
EISMO TVARKARAŠČIAI
VIETOS BENDRUOMENIŲ SAVIVALDOS PROGRAMA

ES parama

Strateginiai planai

Bendrasis planas

Vandentvarka

Šilumos ūkis

Investuokite

Lietuvių kalba

Nuotraukų galerija  
Nuotraukų galerija 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
    
 
  Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
El. p. administracija@marijampole.lt
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113
© 2012. Marijampolės savivaldybės administracija
Sukurta Europos Sąjungos lėšomis
Viršelyje J. Basanavičiaus aikštė. Nuotrauka K. Linkevičiaus