Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Projekto „Lyderių laikas 3“ Marijampolės komanda mokosi iš konsultantų

Kovo 7 d. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre projekto „Lyderių laikas 3“ Marijampolės savivaldybės kūrybinės komanda susitiko su konsultantais dr. Aurimu Juozaičiu ir Vitalija Dziuričiene. Susitikimo metu pristatyti atlikti namų darbai - veiklos tyrimas pasirinkta savanorystės tema. Susitikimo dalyviai pasidalijo patirtimi, kaip sekėsi organizuoti veiklas, kokie sunkumai kilo, kokias pamokas išmoko, buvo numatyti tolimesni veiksmai. Tuo pačiu aptarti lyderystės renginio-konferencijos savanorystės tema, kuris vyks kovo 22 d., tikslai, planai ir kiti organizaciniai klausimai. Marijampolės komandos nariai dėkingi savo konsultantams, kurie padeda gilintis į savanorystės modelio kūrimo principus. Jų išmintis ir tolerancija padeda ieškoti, mokytis ir tikėti savo jėgomis. Pasak dr. A. Juozaičio, „išmokti tarnauti kitam - tai uždavinys, kurio mokaisi visą gyvenimą“.

Kovo 12 d. projekto „Lyderių laikas 3“ Marijampolės savivaldybės kūrybinė komanda, švietimo skyriaus specialistai ir ugdymo įstaigų atstovai dalyvavo mokomajame konsultaciniame seminare „Savanoriškos veiklos principai, būdai ir formos“, kurį vedė savanorystės konsultantė Neringa Kurapkaitienė. Lektorė yra savanorė, Mykolo Romerio universiteto dėstytoja, knygų „Būk savanoris – keisk pasaulį“, „Darbo su savanoriais pagrindai“ autorė. Kas yra savanorystė? Kokie savanoriškos veiklos principai pasaulyje ir Lietuvoje? Kaip dirbti su savanoriais? Kaip „užauginti“ savanorį dar mokykloje? Kuo skiriasi savanorystė nuo socialinės pilietinės veiklos? Į šiuos ir daugelį kitų klausimų buvo atsakyta įdomiai, pateikta konkrečių pavyzdžių ir patarimų. Savanorystės tema įdomi ir aktuali Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigoms, todėl buvo aktyviai diskutuota, dalintasi patirtimi bei įžvalgomis. Baigus diskusijas buvo priimti konkretūs susitarimai dėl tolimesnių komandos veiklų.
Įkvepiantis seminaras suteikė LL3 kūrybinės komandos nariams naujų minčių ir idėjų, kurios bus naudingos kuriant bei įgyvendinant pokyčio projektą savanorystės tema Marijampolės savivaldybėje.


LL3 projekto kūrybinės komandos narė Asta Kulbokienė,
Želsvos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymu

LL3 projekto kūrybinės komandos vadovas - Saulius Druskis,
Marijampolės savivaldybės administracijos
Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra