2018-11-16; 8:09 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Dar ne visi suskubo gauti savivaldybės leidimą išorinei reklamai įrengti

Marijampolės savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius primena, kad reklaminės veiklos subjektai, norėdami įrengti išorinę reklamą savivaldybės teritorijoje, turi gauti Savivaldybės administracijos leidimą. Už leidimo išdavimą imama Savivaldybės tarybos nustatyto dydžio rinkliava. Šios lėšos patenka į savivaldybės biudžetą ir naudojamos kaip investicija į bendrą mūsų visų aplinką.

Savivaldybės administracija aktyviai vykdo prevencinę veiklą. Dėl to buvo sulaukta suaktyvėjimo - daug įmonių ir fizinių asmenų jau kreipėsi dėl reklamos įteisinimo ir gavo leidimus.

Išorinės reklamos kontrolė ir toliau bus vykdoma, o reklamos savininkams, neturintiems reklamos įrengimo leidimo, bus taikomos baudos. Todėl raginame reklaminės veiklos subjektus kreiptis į savivaldybės administraciją ir įteisinti savavališkai įrengtą reklamą.

Jeigu anksčiau išduoto leidimo galiojimo terminas jau pasibaigęs, jį galima pratęsti pateikus naują paraišką.

Visą informaciją apie reklamos įrengimą (paraiškos formą, papildomus dokumentus, dokumentų pateikimo būdą, teisės aktus, reglamentuojančius išorinės reklamos įrengimą ir kt.) galite rasti Savivaldybės interneto svetainės www.marijampole.lt skiltyje Paslaugos/Administracinės paslaugos/13-05.

Informaciją dėl reklamos įrengimo teikia Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus darbuotojai, tel. (8 343)  90 034, el. p. reklama@marijampole.lt.

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra