2019-12-06; 13:20 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Marijampolės filialo bendruomenė aptarė nuveiktus darbus

Lapkričio 18 d. vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Marijampolės filialo bendruomenės susirinkimas, kuriame dalyvavo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, savivaldybės Tarybos narys Alvydas Kirkliauskas, Socialinių paslaugų skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Parulienė, Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Marijampolės filialo bendruomenės  pirmininkas Šarūnas Kriauzlys ir kiti.

Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas A. Visockis, sveikindamas Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Marijampolės filialo bendruomenę, linkėjo būti aktyviais, pasidžiaugė šios bendruomenės intensyvia veikla, palinkėjo sėkmės. Savivaldybės tarybos narys A. Kirkliauskas džiaugėsi, jog bendruomenės nariai vienas kitam padeda ir palinkėjo visa ko geriausio.

Šiandien Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Marijampolės filialo bendruomenėje yra 96 nariai. Iš jų 26 darbingo amžiaus nariai ir 70 pensinio amžiaus asmenys, turintys specialiuosius poreikius. Šiais metais į LASS narių būrį priimti 6 regėjimo negalią turintys asmenys, pagerbti amžinybėn išėję nariai.
Bendruomenė vykdo keturis projektus: socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą; projektą pagal Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos programą; projektą pagal Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programą ir projektą pagal Nevyriausybinių organizacijų, religinių bendrijų ir menininkų programą, finansuojamų iš Marijampolės savivaldybės biudžeto.

Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Marijampolės filialo bendruomenė vykdė ne tik projektinę veiklą, bet ir keliavo, dalyvavo įvairiuose renginiuose. Ansamblio „Šviesa“ nariai dalyvavo Rumšiškėse muzikos festivalyje „Linksminkimos ir džiaukimos“,  kartu su „Knygų mylėtojų“ nariais dalyvavo neįgaliųjų mugėje „Tau, Vilniau“. Surengtas renginys „Vasaros spalvos“.

Už kilnojamąją įgarsintų knygų bibliotekėlę padėkota Lietuvos aklųjų bibliotekai. Pasidžiaugta pačiais aktyviausiais knygų skaitytojais Vitu Matulevičiumi, Juozu Račkausku, Vytu Kliokiu, Aldona Urbanavičiene. Dauguma filialo narių yra aktyvūs, nenori užsisklęsti namuose, dalyvauja filialo veikloje, kartu sprendžia jiems aktualius klausimus, įveikia iškilusius sunkumus. Padėkota už visokeriopą pagalbą Marijampolės savivaldybei, VŠĮ LASS pietvakarių centro darbuotojams, rėmėjams „LIONS“ klubui, visiems filialo nariams.

Susirinkimo pabaigoje vokalinis ansamblis „Šviesa“ padovanojo nuotaikingas dainas, vėliau visi susirinkusieji buvo pakviesti pasivaišinti.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra