2019-12-15; 17:31 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Lietuvos ir Baltijos šalių radiologai rinkosi Marijampolėje

Marijampolėje vyko Lietuvos radiologų asociacijos suvažiavimas, kuris šiais metais sutampa su kasmetiniu Tarptautinės radiologijos dienos minėjimu.
2019-ieji metai yra dedikuoti sporto ir traumų radiologijai, todėl pagrindinė šio suvažiavimo tema – urgentinė radiologija, kuri šio suvažiavimo metu buvo nagrinėjama su kitomis aktualiomis diagnostinėmis problemomis.

Suvažiavimo dalyvius, Marijampolės savivaldybės mero Povilo Isodos vardu, sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis bei Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė, kurios iniciatyva šis renginys vyksta Marijampolėje ir kuri yra viena iš renginio organizatorių.

„Malonu dalyvauti renginyje, kuris vyksta mūsų mieste, ir skirtas Tarptautinei radiologijos dienai bei specialistams, kurie rūpinasi visuomenės sveikata. Radiologų darbas ne visada matomas, bet yra labai svarbus, o ypatingai jis reikalingas mūsų regionų ligoninėse. Džiaugiuosi, kad šis suvažiavimas, kuriame bus nagrinėjamos aktualios šių dienų radiologijos temos, vyksta Marijampolėje, ir linkiu turiningo suvažiavimo darbo bei puikios viešnagės mūsų mieste“, –sakė mero pavaduotojas A. Visockis.

Suvažiavime dalyvauvo Europos urgentinės radiologijos draugijos (ESER) prezidentė Elizabeth Dick (Didžioji Britanija), pranešėjai iš Norvegijos, Prancūzijos, Švedijos ir kitų šalių bei Lietuvos gydytojai radiologai, radiologijos technologai bei kitų specialybių gydytojai, rezidentai ir slaugytojai, kuriems aktuali ir naudinga informacija apie radiologijos svarbą, mokslines ir technines šios srities naujoves.

Suvažiavimo dalyvius muzikiniais kūriniais pasveikino Marijampolės meno mokyklos moksleivės, buvo surengtas naujausios diagnostinės aparatūros bei literatūros pristatymas.

Renginį organizavo Lietuvos radiologų asociacija, įkurta 1963 metais ir jau skaičiuojanti savo 56-uosius gyvavimo metus, dabar vienijanti daugiau nei 240 tikrųjų narių. Savo veikloje asociacijos nariai vadovaujasi kolegiškumo, bendradarbiavimo, draugiškumo ir kompetencijos principais, nuolat tobulina savo veiklą, rengia suvažiavimus, konferencijas, kuriose aptariamos naujovės radiologijoje bei kiti aktualūs diagnostiniai klausimai, radiologų darbo organizavimo aktualijos, tyrimų galimybės.


Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra