2019-02-19; 13:04 val.

Renginiai / Seminarai / Paskaitos / Kvietimai / Konkursai / Projektai
Vasario 5 d. atidaroma Kroatų menininko Davoro Rostuharo paroda „Kroatija iš paukščio skrydžio“

Vasario 5 d. 17 val. Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2) atidaroma Kroatų menininko Davoro Rostuharo paroda „Kroatija iš paukščio skrydžio“ Maloniai kviečiame į parodos atidarymą!
Iš 25 fotografijų sudaryta paroda „Kroatija iš paukščio skrydžio“ nuo 2014 metų keliauja po Europos valstybes. Dabar ši paroda pristatoma Lietuvoje.
„Kroatija iš paukščio skrydžio“ – tai projektas, kuriam medžiaga buvo rinkta septynerius metus – nuo 2007 iki 2014 m. Per šį laikotarpį projekto autorius Davoras Rostuharas, į pagalbą pasitelkęs nedidelius lėktuvus, oro balionus ir dronus, iš paukščio skrydžio filmavo ir fotografavo Kroatijos Respubliką.
Prestižinis „National Geographic“ žurnalas palaikė šį projektą ir suteikė jam savo prekės ženklą. Projektui pasibaigus buvo išleista fotografijų monografiją.
Parodos autorius Davoras Rostuharas (gimęs 1982 m.), yra vienas iš Kroatijos Ekspedicijų ir kultūros klubo įkūrėjų, kuriam šiuo metu ir vadovauja. Nuo 2008 metų jis turi laisvo menininko statusą – rašo, fotografuoja. Jis jau yra išleidęs keturias knygas kelionių ir mokslo populiarinimo temomis bei fotografijų monografiją „Kroatija iš paukščio skrydžio“.
Norite išvysti Kroatija iš paukščio skrydžio? Apsilankykite parodoje!

Paroda Kultūros centre veiks iki kovo 2 d.
Parodą „Kroatija iš paukščio skrydžio“ pristato Kroatijos Respublikos ambasada.
Partneris – Marijampolės savivaldybė savivaldybė ir Marijampolės kultūros centras.

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra