2019-08-25; 9:56 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
A. Visockis: Marijampolės žaidimų sporto mokykla teisingame kelyje

Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis šiandien aplankė paskutinę sporto įstaigą – Marijampolės žaidimų sporto mokyklą (ŽSM).

Marijampolės žaidimų sporto mokykla ruošia jaunuosius krepšininkus, tinklininkus, regbininkus, šachmatininkus ir šaškininkus. Šios įstaigos auklėtiniai „skina“ aukščiausias vietas įvairiuose čempionatuose ir varžybose.

Marijampolės ŽSM direktorius išsakė vicemerui ambicingus planus – pritraukti kuo daugiau jaunųjų marijampoliečių susidomėti sportu ir turėti ne mažiau nei 600 auklėtinių. Šiam ambicingam tikslui pasiekti ŽSM specialistai įgyvendina puikias ir naudingas, jau pernai metais, pasiteisinusias priemones – vykdo fizinio aktyvumo pamokėles darželiuose. Tokia veikla skatina vaikus nuo pat jauno amžiaus domėtis sportu, mylėti jį, pamažu siekti rezultatų, o galbūt net pasukti profesionalaus sporto link.

Šiandien Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis apžiūrėjo ir ŽSM priklausančią sporto salę Vytauto gatvėje. Ši salė visuomet buvo populiari tarp sportuojančių žmonių, čia vykdavo veteranų ir vaikų varžybos bei treniruotės. Patogioje vietoje esanti sporto salė šiuo metu remontuojama – kapitališkai keičiamos jos grindys. Vicemeras džiaugėsi, kad savivaldybė galėjo prisidėti ir skirti lėšų šiam itin reikalingam remontui ir kad jau nuo rugsėjo mėnesio čia vėl virs sportinis gyvenimas. Marijampolės žaidimų sporto mokykla taip pat yra parengusi paraišką finansavimui gauti. Sėkmės atveju bus sutvarkytos sporto salės sienos ir įrengta kokybiška ventiliacijos sistema, taip pat planuojama įrengti pandusą, taip sudarant sąlygas į sporto salę nevaržomai patekti neįgaliesiems.

„Negaliu nesidžiaugti, kad auga puiki sportuojančių marijampoliečių karta. Labai gera idėja su sportu supažindinti pačius mažiausius, dar darželį lankančius vaikus. Kas žino, gal bent vienas iš jų taps sporto legenda. Taip pat pagirtina tai, kad įstaiga ieško įvairių finansavimo šaltinių ir stengiasi gerinti turimą infrastuktūrą“, - vizito įspūdžius apibendrino vicemeras.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Veiklos sritys

Visos veiklos sritys