2020-01-20; 10:43 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Adventė šventė – sklidina ramybės ir nuoširdaus gerumo

Marijampolės Švento arkangelo Mykolo globos namų bendruomenė pradėdama susimąstymo ir ramybės laikotarpį rinkosi į nuoširdų renginį Advento apmąstymui, kuriame dalyvavo Savivaldybės meras Povilas Isoda ir savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė.

„Dėkoju, kad galiu būti kartu ir išgirsti nuoširdų jūsų pasakojimą apie Advento vainiko ir žvakės simboliką ir jų prasmę gyvenime. Metų pabaigos šventės - puikus metas nors trumpam sustoti nuo skubančio laiko, susitikti, išklausyti, pabendrauti, dalintis gerumu ir širdžių šiluma”, – sakė meras P. Isoda, linkėdamas bendruomenei sveikatos, gražios bendrystės ir šviesaus Kalėdų stebuklo laukimo.

Globos namų gyventojai nuoširdžiu žodžiu pristatė keturias Advento savaites, vainiko žvakių reikšmę. Palaimintus šv. Kalėdų palinkėjimus taip pat išsakė Marijampolės Švento arkangelo Mykolo kunigas Stanislovas Puidokas MIC. Šiltą adventinę nuotaiką kūrė Marijampolės meno mokyklos kanklininkės ir jų vadovė Daiva Vosylienė.

Marijampolės Švento arkangelo Mykolo globos namų bendruomenės adventinis rytmetis „Uždekim žiburius širdžių“ leido išsakyti savo mintis ir prašymus bei sušildė gerumu ir širdžių šiluma.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra