Marijampolės savivaldybė - Antikorupcinis visuomenės švietimas ir visuomenės informavimas

2020-04-09; 10:52 val.

Pradžia / Paslaugos / Pranešimo apie triukšmą forma
Antikorupcinis visuomenės švietimas ir visuomenės informavimas

Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose kasmet vyksta renginiai gruodžio 9 dieną minimai Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Mokyklos renginius, skirtus šiai dienai paminėti, organizuoja pirmąją gruodžio savaitę.

2016 metais Tarptautinei antikorupcijos dienai skirti renginiai vyko 23 bendrojo ugdymo mokyklose. Kiekviena mokykla rinkosi jai priimtiniausias  renginių formas. Mokyklose buvo leidžiami lankstinukai, vyko plakatų, piešinių parodos ir konkursai, popietės, diskusijos korupcijos prevencijos tema, susitikimai su Pataisos namų ar Prokuratūros darbuotojais, medžiaga antikorupcine tematika buvo demonstruojama stenduose ar stacionariai įrengtų televizorių ekranuose. Iš aukščiau paminėtų renginių formų populiariausia buvo plakatų ar piešinių parodos ar konkursai ( tai buvo organizuota 9 mokyklose). 

Pirmąją gruodžio savaitę korupcijos prevencijos temos buvo nagrinėjamos ir pilietinio ugdymo (9 mokyklose), dorinio ugdymo (8 mokyklose) pamokose. Korupcijos prevencijai buvo skirtos klasės valandėlės (11 mokyklų).

   

 Tarnybinės etikos patarėjas https://vtek.lt/patarejas/

 


  

 Paskutinis atnaujinimas: 2019-01-14 11:56:20