2019-08-22; 1:38 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Apdovanoti aktyviausi Marijampolės savivaldybės jaunimo atstovai

Šventiniame renginyje vasario 19 d. įteikti tradiciniai Marijampolės savivaldybės metų apdovanojimai - padėkos ir atminimo dovanėlės - aktyviausiems ir labiausiai per 2018 m. socialine, kultūrine ir kitokia bendruomenei naudinga veikla pasižymėjusiems jaunimo ir su jaunimo dirbantiems atstovams bei organizacijoms. Pretendentus iš daugelio pasiūlytųjų atrinko Marijampolės savivaldybės Jaunimo reikalų taryba kartu su Savivaldybės administracija.

Savivaldybės merė Irena Lunskienė nuoširdžiai dėkojo aktyviausiam savivaldybės jaunimui. „Jūs galvojate apie Marijampolę, jūs dirbate Marijampolei, jūs esate lyderiai ir mūsų pamaina", - sakė sveikindama ji. Savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Artūras Visockis pabrėžė, kad šiemet apdovanojimams buvo atrinkti ne tik jau pridėtinę vertę kuriančių projektų autoriai, bet ir sėkmingi pradedantieji, kuriuos norisi paskatinti.

Marijampolės savivaldybės merės padėkos

Marijampolės savivaldybės merė I. Lunskienė savo padėką ir atminimo dovanėlę už savanorystę ir veiklą, naudingą Marijampolės bendruomenei, įteikė ilgamečiam ir aktyviam Jaunųjų maltiečių savanoriui Tomui Bočiui, kuris nuo 2015 m. dalelę savęs atiduoda padėdamas pažeidžiamiausiems „Maltiečių sriuba“, „Maisto bankas“ ir kitose akcijose.

Marijampolės dramos teatro jaunimo studija (vadovė Alma Vosylienė) įvertinta už kūrybinę veiklą ir teatrines iniciatyvas, skirtas Marijampolės bendruomenei. Nuo 2004 m. gyvuojanti studija pernai sukūrė du spektaklius: vaikams „Bitė Maja“, suvaidintą 17 kartų, ir gatvės spektaklį jaunimui pagal Viljamą Šekspyrą „Romeo ir Džiuljeta“, su kuriuo sėkmingai dalyvauta „Miesto dienose“.

Arvydui Kasperavičiui, regbio klubo „Grandis“ prezidentui, merės padėka ir dovanėlė įteikta už projektinę veiklą ir iniciatyvas, naudingas Marijampolės bendruomenei. Jau 3 metus vykdomi jo projektai „Regbio paliesti“ ir „Lietuvos mergaičių nekontaktinio regbio festivalis-pirmenybės“ supažindina jaunimą su šios sporto šakos atmainų įvairove, 14–18 metų jaunimą gausiai įtraukia į aktyvią veiklą.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos rėmėja Jurgita Navickaitė pagerbta už savanorišką prevencinę veiklą, užtikrinančią visuomenės saugumą. Ji yra užsirekomendavusi kaip pareiginga, atsakinga, sumani ir iniciatyvi policijos rėmėja-savanorė, greitai ir kokybiškai vykdanti patikėtas funkcijas, taip pat aktyvi savo gyvenamosios teritorijos bendruomenės narė.

Ramintai Liubelionienei apdovanojimas skirtas už naudingas projektines veiklas vaikams ir jaunimui. P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centre Ramintos kryptingai organizuojama veikla, atsižvelgiant į atskiras tikslines grupes ir jų poreikius. 2018 m. vasarą Vytauto Didžiojo parke suorganizuota 15 vasaros skaitymų, į kuriuos rinkosi jaunos šeimos su vaikais, susitikimas su sveikos gyvensenos, mitybos ir sporto specialistu, populiaraus tinklaraščio „Motyvuoti atletai“ įkūrėju Artur Swan. Multicentro ekspozicijų erdvėje surengtos kūrybinių darbų parodos, čia įrengtoje fotostudijoje - meninės fotografijos dirbtuvės su fotomenininke Augustina Miknevičiūte.

Rūta Priven-Vaitkevičienė įvertinta už reikšmingus darbus Marijampolės bendruomenei, verslumą, iniciatyvas ir inovacijas. Ji kurį laiką buvo registruota tuometinėje Darbo biržoje, nepavykus įsidarbinti, baigė profesinio mokymo priemonę ir įgijo siuvėjos profesiją. Pasinaudojusi Savarankiško užimtumo rėmimo priemonės subsidija įkūrė mažąją bendriją PRŪTA, įsigijo siuvimo įrangą. Marijampolės kultūros centre vietos bendruomenei 2018 m. Rūta pristatė savo pirmąją kolekciją, Degučių vaikų dienos centre įgyvendino projektą - edukacines siuvimo ir modeliavimo pamokas. Rūta priklauso Marijampolės jaunųjų verslininkų klubui. VšĮ „Gelbėkit vaikus“ valdybos narė.

Pauliui Labanauskui merės padėka įteikta už savanorystę ir Marijampolės vardo garsinimą vystant ekstremalųjį sportą. Tai Pasaulio moto akrobatikos čempionas, Europos moto akrobatikos 3 vietos laimėtojas, Lietuvos daugkartinis čempionas, Rusijos čempionas, Estijos rekordininkas „Ilgiausiai ant galinio motociklo rato važiavęs žmogus“.

Asociacijos „Jaunimo laisvalaikis“ narys, daugelio projektinių veiklų dalyvis, miesto renginių aktyvus savanoris Kasparas Stanulis taip pat įvertintas už savanorystę, projektinę veiklą ir naudingas visuomenei iniciatyvas.

Marijampolės savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos apdovanojimai

Šios organizacijos padėka įvertintas Mokinių tarybos pirmininkės, puikiai atliekančios pareigas, vadovaujančios mokinių savivaldai, organizuojančios ir vedančios renginius Kamilės Lapinskaitės triūsas. Ji yra ir kūrėja - jos sukurtos novelės yra žinomos „Auksinio rudenėlio“ rengėjams, ji dalyvauja „Jaunimas Yra“, LMS veikloje, savanoriauja Kultūros centre.

Gretai Galinytei apdovanojimas skirtas už savanorystę ir aktyvią veiklą Marijampolės bendruomenei. 5 metus ji aktyviai savanoriauja Marijampolės miesto dienų renginiuose.

Marijampolės savivaldybės administracijos apdovanojimas įteiktas asociacijai „Jaunimo laisvalaikis“ už iniciatyvas ir festivalio „Jaunimas yra“ įgyvendinimą. Pirmą kartą Marių parke praėjusią vasarą organizuotas renginys sutraukė iki 700 dalyvių. Čia buvo surengtos ne tik pramogos, bet ir vertingos diskusijos, meninės dirbtuvės ir kt. Toks festivalis planuojamas ir šiemet rugpjūčio mėnesį.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Daugiau nuotraukų rasite:https://www.facebook.com/pg/marijampolessavivaldybe/photos/?ref=page_internal
Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Veiklos sritys

Visos veiklos sritys