2020-05-27; 12:21 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Apie verslo aplinką diskutuota su naujuoju Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininku

Šiandien Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda kartu su vicemeru Pauliumi Marozu susitiko su naujai išrinktu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės filialo tarybos pirmininku Vygantu Subačiumi, buvusiu ilgamečiu tarybos pirmininku Kęstučiu Svitojumi ir Marijampolės filialo direktoriumi Evaldu Ulevičiumi.

Vasario mėn. vyko naujos Marijampolės filialo tarybos rinkimai, kurių metu ketverių metų kadencijai išrinktas naujasis pirmininkas užėmė du dešimtmečius šiai tarybai vadovavusio Kęstučio Svitojaus vietą. Nors pasikeitė ne tik pirmininkas, bet ir keletas tarybos narių, vienas dalykas visada išliks tas pats – verslo aplinkos stiprinimas ir situacijos gerinimas regione.

„Stengiamės nuolat palaikyti glaudų ryšį su verslo bendruomene ir jos atstovais, skatiname aktyvų abipusį dialogą, kad visi galėtų sėkmingai dirbti ir kurti sėkmės istorijas mūsų savivaldybėje. Kiekviena įgyvendinta idėja, sukurta darbo vieta tiesiogiai prisideda prie geresnės Marijampolės kūrimo, prie mūsų savivaldybės sėkmės. To tikiuosi ir ateityje“, – sakė meras, pasidžiaugdamas, jog Marijampolė yra teisingame kelyje.

Susitikimo metu buvo aptarta verslo aplinka ne tik mūsų mieste, bet visame regione, pasidžiaugta verslui palankios aplinkos ir infrastruktūros kūrimu, taip siekiant pritraukti naujų verslų, kurie kurtų naujas ir konkurencingas darbo vietas mūsų savivaldybės gyventojams. Pasak svečių, sklandus bendradarbiavimas ir komunikacija siekiant bendro tikslo yra be galo svarbūs veiksniai, todėl tikimasi, kad tarp savivaldos vadovų ir KPPAR Marijampolės filialo komandų nekils nesusipratimų ir nesusikalbėjimų. Juk svarbiausia – telkti verslo bendruomenę, padėti jai tvariai augti ir įgyvendinti reikšmingus darbus visų mūsų labui.


Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra