MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖ

Marijampolės savivaldybės administracija
68307 Marijampolė, J.Basanavičiaus a. 1
Tel.: (8 343) 90 011, 90 003
Faks. (8 343) 90 014
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188769113

Footer menu

Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Paslaugos
Nuorodos
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga

Veiklos sritys

Teritorijų planavimas
Statinių projektavimo viešinimas
REGIA ir GIS žemėlapiai
Pirminės teisinės pagalbos teikimas
Biudžetas
Asmenų prašymų ir skundų priėmimas ir nagrinėjimas
Civilinės būklės aktų registravimas
Savivaldybės turtas
Daugiabučių namų modernizavimas ir valdymas
Būstas
Švietimas
Transportas
Kultūra
Kultūros paveldas
Sportas
Jaunimas
Verslas
Sveikatos apsauga
Aplinkotvarka ir infrastruktūra
Civilinė sauga
Tarptautinis bendradarbiavimas
Parama smulkiam ir vidutiniam verslui
Koordinuota pagalba vaikui ir šeimai
Socialinė ir piniginė parama
Strateginis veiklos planavimas
Lietuvių kalba
ES parama
Viešoji tvarka

Viršus

Apie savivaldybę
Seniūnijos
Taryba
Taryba
Tarybos posėdžių darbotvarkės
Komitetų posėdžių darbotvarkės
Administracija
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Pranešėjų apsauga
Administracinė informacija
Teisės aktų paieška
Nauji aktualūs teisės aktai
Paslaugos
Administracinės paslaugos
Gyventojų priėmimas ir tvarka
Informacijos rinkmenos
Registravimas į Darželius ir PUG
Prisijungimas gyventojui
Turizmas
Mobilioji aplikacija
Verslas

Apie savivaldybę

Klausimai

Pranešimai spaudai
Atliekų perdirbėjas „Žalvaris“: dėmesys klientui ir gamtai – visada atsiperka

Nežinote, kas galėtų tinkamai sutvarkyti buityje, automobilių servise, gamybos įmonėse, žemės ūkyje ar statybų įmonėje susidarančias pavojingas atliekas? Jums padėti galėtų profesionalai – atliekų surinkimu, rūšiavimu, perdirbimu ir eksportu užsiimanti įmonė „Žalvaris“, kurios padalinys veikia ir Marijampolėje ir Alytuje ir Druskininkuose. Beveik pusė šimto metų siekianti šios įmonės patirtis atskleidžia, kad nuoširdus dėmesys savo klientams ir saugus požiūris į gamtą yra pati sėkmingiausia investicija.

 

Įmonės Marijampolės regiono vadovas Jonas Stražnickas sako, kad „Žalvaris“ per ilgus veiklos metus užsitarnavo išties gerą vardą. „Tvarkome daugiau nei 100 įvairių pavojingų atliekų, kurios susidaro įvairiose pramonės, statybos ir žemės ūkio įmonėse. Servisai, pramonės ir statybos įmonės, savivaldybės ir gyventojai – jie visi yra mūsų klientai, kurie patiki mums saugiai sutvarkyti jiems susidarančias atliekas“, – teigia regiono vadovas.

 

Vienas lauke – ne karys

Atliekų surinkimas – atsakingas ir gan sudėtingas darbas. Juolab kad Lietuvoje vis dar vengiama sąžiningai jas tvarkyti, trūksta atsakomybės ir matymo, kokios pasekmės gresia, aplaidžiai pažiūrėjus į šį reikalą.

„Tikime, kad visos susidarančios pavojingos ir nepavojingos atliekos gali būti surinktos ir sutvarkytos. Tačiau puikiai suprantame ir tai, kad vienas lauke – ne karys. Be žmonių sąmoningumo ir suvokimo, kad būtina tvarkyti ir rūšiuoti atliekas, negalėsime iš esmės keisti situacijos į gera. Siekdami tai paskatinti ėmėmės šviečiamosios veiklos, kuri remiasi šūkiu – nereikia laukti, kol gamta supyks“, – tvirtina Jonas Stražnickas.

Sėkmės raktas – patenkinti klientai

Pasak „Žalvario“ atstovo, per daugelį veiklos metų įsitikinta, kad darbo sėkmės raktas – patenkinti klientai. Todėl įmonė deda visas pastangas užtikrinti kuo didesnę savo darbo kokybę ir operatyvumą.

„Mūsų misija – iš savo pusės padaryti viską, kad kliento darbas vyktų sklandžiai ir jam nereikėtų sukti galvos dėl atliekų. Todėl negali būti jokių delsimų. Mūsų įmonės vidaus taisyklė – pas klientą turime nuvykti ne vėliau kaip per tris darbo dienas nuo tada, kai jis kreipiasi į mus“, – pabrėžia J. Stražnickas.

Be to, pavojingų atliekų perdirbėjas „Žalvaris“ moka pinigus už didžiąją dalį servisuose surenkamų atliekų. Atsiskaitoma palankiomis kainomis ir terminais. Būtent dėl tokio požiūrio į darbą klientų daugėja nuolat. Šiuo metu jų – daugiau nei 3700 visoje Lietuvoje.

Aplinkai saugoti – geriausi sprendimai

Ypatingą dėmesį bendrovė skiria aplinkai saugoti. Surinktos atliekos sutvarkomos pagal visas Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos aplinkosaugos taisykles. Bendrovėje sukurta ir įdiegta integruota kokybės užtikrinimo ir aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti svarbiausių tarptautinių  standartų reikalavimus.

Taip pat skiriama pagalba kitoms įmonėms rūpintis aplinka. „Mums svarbu, kad klientų veikla nekeltų pavojaus aplinkiniams ir gamtai. Patys atliekame aplinkosaugos apskaitą, profesionaliai konsultuojame klientus visais šiais klausimais“, – sako „Žalvario“ Marijampolės regiono vadovas.

Pavojingų ir nepavojingų atliekų perdirbėjas „Žalvaris“ užsiima įvairių pavojingų atliekų (naudotų akumuliatorių, amortizatorių, tepalo, kuro, oro filtrų, panaudotų alyvų, padangų ir kt.), užterštos pakuotės (metalinės, plastikinės ir stiklinės pakuotės), galvaninių elementų, elektros ir elektronikos įrangos atliekų, spalvotųjų ir juodųjų metalų bei jų lydinių laužo tvarkymu.

Įmonė taip pat vykdo įvairius projektus, skirtus kaimo bendruomenėms, seniūnijoms – šviečia ir informuoja gyventojus apie pavojingas atliekas, skatina tinkamai jomis atsikratyti ir sudaro patogias tam sąlygas. Bendradarbiauja su darželiais, organizuoja jiems temines ekskursijas ar parodas, o su mokyklomis ir universitetais vykdo bendrus ekologinius projektus.

 

Daugiau informacijos:
Jonas Stražnickas
Mob. tel.: 8 (612) 35 245
jonas.straznickas@zalvaris.lt 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
@2010. Marijampolės savivaldybės administracija