2020-01-20; 11:44 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Besitęsianti tradicija – kalėdinis draugų iš Lešos savivaldybės vizitas

Jau 26-erius metus iš eilės, artėjant gražiausioms metų šventėms Marijampolės savivaldybėje lankosi miesto partnerio Leša (Lesja) delegacija. Kiekvienais metais svečiai iš šios savivaldybės atvyksta pas mus, norėdami įteikti kalėdines dovanėles mūsų savivaldybės vaikams. Dovanos ne bet kokios, o ruoštos būtent šios Norvegijos savivaldybės – Lešos mokinukų. Jie kasmet įpareigoja suaugusius atgabenti jų kruopščiai apgalvotas ir pakuotas dovanas į Marijampolės savivaldybę.

Savivaldybės meras Povilas Isoda susitikęs su svečiais, dėkojo už besitęsiantį bendradarbiavimą ir šios gražios tradicijos puoselėjimą.

Šiemet atvykę mūsų draugai dalyvavo susitikime su mūsų jaunimo atstovais, kur buvo pasikeista vykdomų veiklų patirtimi ir pasidalinta istorijomis iš kasdienio jaunimo gyvenimo: nuo mokyklos lankymo ir įdomiausių pamokų iki galimybės visiems bendrauti ir bendradarbiauti ateityje. Svečiai iš Lešos savivaldybės lankėsi Marijampolės profesinio rengimo centre, kur jiems buvo pristatyta įstaigos struktūra, įdomiausios ir paklausiausios specialybės, parodytos patalpos ir erdvės, kur vyksta teoriniai ir praktiniai užsiėmimai.

Besilankydami Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centre „Židinys“ bei bendruomeniniuose vaikų globos namuose „Sonatos namai“ svečiai domėjosi šių įstaigų veikla ir čia gyvenančiais vaikais. Žinoma, jiems buvo perduotos iš Norvergijos atgabentos dovanėlės.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra