2020-05-25; 0:56 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Dalelė Kauno muzikinio teatro magijos - Marijampolėje

Marijampolės kultūros centro žiūrovai šį pavasarį galės pasimėgauti Kauno valstybinio muzikinio teatro pasirodymais. Vasario 5 d. į Marijampolę atvykę teatro direktorius Benjaminas Želvys ir vyriausiasis režisierius Kęstutis Jakštas pristatė sumanymą, kol Kaune teatro scena ir orkestro ložė bus rekonstruojamos, atvežti keturis spektaklius ir koncertus marijampoliečiams. „Ne tik vienas mūsų teatre esu marijampolietis, tai ir mūsų solistai Gitana Pečkytė, Egidijus Bavikinas. Marijampoliečiai mėgsta muziką, šokį, todėl ir atvyksime. Ne viską galime atvežti dėl techninių galimybių, bet stengsimės sužavėti gera muzika,“ - sako teatro direktorius B. Želvys. Jis pasidžiaugė, kad su Marijampolės savivaldybe visada randa ryšį ir pagalbą, nes išruošti į gastroles apie šimtą žmonių yra dideli kaštai.

Pirmasis šokio spektaklis „Notrdamo legenda", laikomas vienu gražiausių teatro pastatymų, įvyks kovo 29 d. Balandžio 24 d. nuotaikinga, humoro nestokojančia operete „Grybų karas ir taika" turės progos pasigėrėti marijampoliečių vaikai. Artėjant Motinos dienai, gegužės 4 d., bus surengtas gražiausių miuziklų ir operečių vakaras, skirtas būtent motinoms. Koncerte dainuos ne tik operos, bet ir popmuzikos atlikėjai tokie kaip Kristina Krysko, Jeronimas Milius. Bet, kaip teigė teatro vyriausiasis režisierius K. Jakštas, didžiausia „bomba“ bus premjera - Imrės Kalmano operetė „Silva“, kurią po pirmųjų pasirodymų Kaune marijampoliečiai galės išvysti spalio antroje pusėje.

Kol teatro pagrindinėse patalpose nuo kovo vidurio ir gruodžio mėnesio, kaip planuoja teatro vadovai, vyks rekonstrukcijos darbai, pasirodymai bus rengiami ir Nacionaliniame Kauno dramos teatre, Šakių kultūros centre ir Palangos koncertų salėje.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Panaudotos Kauno valstybinio muzikinio teatro archyvo nuotraukos

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra