2020-05-26; 6:15 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Darželius aplankęs „Sūduva-Mantinga“ klubas įvykdė socialinį projektą

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ klubas savąjį kraštą reprezentuoja ne tik krepšinio aikštelėje. Lapkričio bei gruodžio mėnesiais komanda vykdė socialinį projektą, kuriame įtraukti buvo ir patys mažiausi Marijampolės miesto gyventojai.

Vyriausiasis treneris Povilas Šakinis kartu su savo auklėtiniais įgyvendino projektą „Sveikatingumo skatinimas bei krepšinio šakos populiarinimas Marijampolės bendrojo lavinimo mokyklose“, kuriame aplankė net keturias mokymosi įstaigas.

Krepšininkai lankėsi Marijampolės vaikų lopšeliuose-darželiuose „Nykštukas“, „Rasa“ ir „Rūta“ bei mokykloje-darželyje „Želmenėliai“.

Į šią akciją buvo įtraukti daugiau nei 200 vaikų, o P. Šakinis bei „Sūduva-Mantinga“ komandos nariai mažylius supažindino su krepšinio pradmenimis, sveikos gyvensenos nauda.

Jaunieji darželių auklėtiniai buvo ir patys įtraukti į tiesioginę veiklą: krepšininkai bei treneris demonstravo mankštos pratimus, krepšinio elementus bei atsakinėjo į užduodamus mažųjų klausimus.

„Džiaugiuosi būdamas visa to dalimi. Vaikai yra patys tyriausi žmonės, taigi galiu tvirtai pasakyti, jog pasisėmėme daug pozityvių emocijų. Pirmieji įpročiai susiformuoja nuo mažiausių žmogaus dienų, taigi ugdyti sveiką gyvenimo būdą ir mokyti apie jo naudą dabar yra pats tinkamiausias laikas“, – sakė P. Šakinis.

Dalyvavimas socialinėse akcijose „Sūduva-Mantinga“ klubui jokia naujiena. Krepšininkai bei komandos personalas jau anksčiau lankėsi vaikų lopšeliuose-darželiuose, mokyklose vesdavo sveikatos stiprinimo programas, o pamiršti nebuvo ir augintinai, kuomet klubas aplankė gyvūnų prieglaudą.

 

Organizatorių informacija

 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra