2019-12-15; 17:31 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Diskutuota apie Marijampolės savivaldybės infrastruktūros pritaikymą žmonėms su judėjimo negalia

Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis ir Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė susitiko su asociacijos ,,Savarankiškas gyvenimas“ prezidentu Ričardu Dubicku ir asociacijos atstovais Rūta Kupčinskaite bei Tadu Bartaševičiumi. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo galimybės, Marijampolės savivaldybės infrastruktūros pritaikymas neįgaliesiems, taip pat socialinių paslaugų plėtros perspektyvos.

„Siekiame, kad Marijampolėje būtų gera ir patogu gyventi visiems, todėl esame pasiruošę išklausyti ir atsižvelgti į pastabas, siūlymus ir norus. Stengiamės skirti pakankamai dėmesio visoms socialinės grupėms, taip pat ir neįgaliesiems. Įgyvendinant bet kurį projektą pagalvojame apie visų miesto bendruomenės narių integravimą į saugią ir patogią gyvenamąją aplinką. Džiaugiuosi, kad vyksta diskusija ir užmezgamas dialogas net ir itin jautriomis temomis, kadangi tik kalbėdamiesi ir skatindami bendruomeniškumą galime priimti geriausius ir tinkamiausius sprendimus“,- sakė Savivaldybės vicemeras Artūras Visockis.

Artimiausias susitikimo metu aptartas darbas – įvertinti esamą infrastruktūros pritaikymą žmonėms su judėjimo negalia ir išskirti prioritetines vietas, kuriose reikėtų įrengti papildomus turėklus, nuovažas, kadangi neįgaliesiems net ir keli laipteliai ar status įvažiavimas tampa kliūtimi norint nevaržomai judėti.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (2) skaityti