2020-01-28; 0:07 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Domėtasi neįgalius asmenis vienijančių organizacijų veikla

Rugsėjo 17 d. Marijampolės savivaldybės neįgalius asmenis vienijančios organizacijos sulaukė svečių. Jas lankė Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis lydimas Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėjos Svajonės Rainienės ir vyriausiosios specialistės Aušros Parulienės.

Besilankydamas aštuoniose neįgalius asmenis vienijančiose organizacijose Artūras Visockis džiaugėsi čia dirbančiais specialistais, kurių meilė darbui ir žmogui keičia požiūrį į neįgaliųjų bendruomenės narius. „Jūsų darbo ir įsiklausymo dėka, kiekvienas žmogus atranda savo mėgstamas veiklas, susipažįsta su bendraminčiais ir turiningai leidžia laisvalaikį“, - kalbėdamas su organizacijų vadovais, akcentavo vicemeras.

Savivaldybės atstovai domėjosi vykdomomis organizacijų veiklomis, pasiekimais. Vadovai ir neįgalieji su kuriais teko bendrauti, tik dar kartą įrodė, kad neįgalumas nėra kliūtis gyventi pilnavertį gyvenimą ir užsiimti mėgstamomis veiklomis, netgi tapti turnyrų, varžybų prizininkais ir čempionais. Stebina ne tik pasiekimai, bet ir įvairios saviraiškos formos: meninė veikla, kūryba iš įvairių, tradicinių ir alternatyvių, medžiagų, žvakių liejimas, lėlių gamyba, dainos, šokiai, o kur dar sporto šakų gausa, kaip antai smiginis, tenisas, biliardas, plaukimas, šaudymas iš lanko, sunkioji ir lengvoji atletika ir dar daug kitų.

Savo ruožtu organizacijų vadovai dėkojo už pagalbą ir paramą, kiekvienais metais, gaunamą iš savivaldybės. Vieni džiaugėsi pagalba vykdant veiklas, prisidėjimu dalyvaujant projektuose, kiti aprodė sutvarkytas ir neįgaliesiems pritaikytas patalpas. „Gauti pagalbą ir jausti paramą bei palaikymą yra be galo svarbu, todėl stengiamės visada parodyti deramą dėmesį ir suteikti pagalbą kai jos reikia. Smagu prisidėti prie veiklų, kurios teikia kasdienio džiaugsmo, įprasmina buvimą kartu ir palengvina kasdienybę“, - sakė A. Visockis.

Lankytos organizacijos: Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Marijampolės savivaldybės filialas, Marijampolės klubas „Diabetikas ABC“, Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas „Šešupėlė“, Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugija, Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugija, Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“, Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Marijampolės pirminė organizacija.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra