2019-12-06; 14:02 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Festivalis „Reali virtualybė 2“: užbūrė menas ir fantazija

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje lapkričio 30 d. „karaliavo“ festivalis „Reali virtualybė 2. (Už)kurkime meną“, pakvietęs vaikus ir suaugusius į daugiau kaip 20 renginių, kuriuose žavėjo užburiantis virtualusis meno pasaulis, stebino neįtikėtini fantastiniai atradimai, džiugino susitikimai su nerealiais menininkais ir pasakų herojais, naujos kūrybinės pažintys edukcijose.

Festivalyje lankėsi ir savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris apžiūrėjo fantazijos, kruopštumo ir interaktyvumo kupinas parodas, apsilankė vaikų edukacijose ir Fifa20 turnyre bei kituose renginiuose. Meras P. Isoda kartu su nerealaus meno „ieškotojais“ atidarė žinomo palangiškio menininko Vytauto Kuso, kuris į Lietuvos rekordų knygą yra patekęs kaip ilgiausios miniatiūros ir mažiausios knygos autorius bei nuolat stebina netradiciniais kūrybiniais sumanymais, šviečiančių darbų parodą „Spalvos poezija prietemoje“.

„Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos kolektyvas nuolat džiugina ir stebina savo darbais ir sumanymais. Žaviuosi ir didžiuojuosi, kad turime tokią nuostabią biblioteką, kurioje dirba kūrybingas profesionalus kolektyvas, nes tik jų dėka gimsta nepakartojami renginiai, sumanymai, projektai, vykdomas puikus lankytojų užimtumas, o šiame festivalyje galime pažinti nepakartojamus meno lobynus ir kūrėjus. Festivalyje „Reali virtualybė" – pažinimas, užsiėmimai, įdomūs susitikimai įtraukė tiek mažą, tiek suaugusį, kuriems viską pamatyti ir aprėpti buvo neįmanoma. Žmonių - jūra, tai reiškia, kad visa tai, kas vyksta –aktualu ir įdomu! Ačiū organizatoriams ir lauksime kitų naujų sumanymų.“,– apsilankęs festivalio renginiuose sakė savivaldybės meras P. Isoda.

Antrajam festivaliui „Reali virtualybė“ pavyko „(už)kurkti meną“, nes kiekvienas apsilankęs renginiuose galėjo patirti, pamatyti, pajusti tikrą kūrybiškumo skonį ar pasijusti modernaus meno kūrėju.

Festivalis buvo organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos, Marijampolės savivaldybės ir Jaunimo reikalų tarybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamus projektus „Reali virtualybė2“, „Knyginėtojams“, „Rudens romantika bibliotekoje“ ir „Atvira erdvė tavo laisvalaikiui“.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra