2020-05-25; 9:11 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Gamtą ir technologijas mokiniai nuo šiol pažins moderniai

Prieš trejus metus, 2016 m. spalio mėn. Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro direktorius pasirašė jungtinės veiklos sutartį įgyvendinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Pagrindinis tikslas - didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Projekte dalyvauja šešiolika Marijampolės savivaldybės mokyklų, turinčių pradines (1–4) klases ir devynios mokyklos, turinčios pagrindines (5–8) klases.

Šešiolikai pradines klases turinčių miesto mokyklų priemonės už 45813,02 eurų buvo perduotos dar praeitais metais. Moksleiviai kasdienėje veikloje naudoja įvairius laboratorinius indus, gamtos pažinimo bei fizikos mokymo priemones.

Devyniose mokyklose, turinčiose pagrindines klases dauguma priemonių buvo gauta šiais metais., t. y. mechanikos, mokomosios elektronikos, magnetų rinkiniai ir kt. Likusias numatytas biologijos mokymo priemones šioms mokykloms tiekėjai planuoja atvežti artimiausiu metu. Iš viso šešiolika Marijampolės savivaldybės mokyklų gaus priemonių už 46903,23 eurų.

Dar papildomai už 30093,9 eurų keturioms Marijampolės mokykloms, turinčioms pagrindines klases (5–8), kurios turėjo galimybę pasirinkti ir užsisakyti priemones pačios, priemones planuojama atvežti 2020 metų vasarį. Ši papildoma galimybė buvo sudaryta mokykloms, turinčioms didesnį 5–8 kl. besimokančių mokinių skaičių.

Taip pat projektas papildomai numato ir viešai skelbia metodines rekomendacijas mokytojams - https://www.vedlys.smm.lt/medziaga_mokytojams.html#5-8.

Plačiau apie projektą - https://www.vedlys.smm.lt/#apie.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

     

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra