2020-04-01; 22:45 val.

Geriausi sportininkai, komandos, klubai

Sportiniai pasiekimai 2018 metais

   

GERIAUSIŲ 2018 M. SPORTININKŲ TOP 10

 
 

Audrius Domarkas

2018 m. Europos jaunimo paprastųjų šaškių čempionatas I vieta („greitosios šaškės“), II vieta („žaibas“) II vieta (klasikinė programa).

2018 m. Pasaulio jaunimo paprastųjų šaškių čempionatas II vieta („žaibas“), III vieta („greitosios šaškės“).
 
 

Martynas Brusokas

Pasaulio jaunimo iki 23m. galiūnų čempionatas I vieta.
Lietuvos jaunimo iki 23m. galiūnų čempionatas I vieta.
Komandinės galiūnų varžybos „Lietuva vs Europa“ I vieta.
Baltijos galiūnų sporto čempionatas, komandinė įskaita I vieta.

 
 

Tomas Miežlaiškis

Pasaulio svarsčio kėlimo čempionatas III vieta komandinėje ilgo ciklo rungties estafetėje.
Europos svarsčio kėlimo čempionatas I vieta komandinėje stūmimo rungties estafetėje.
Europos svarsčio kėlimo klubų čempionatas I vieta ilgo ciklo rungtyje, svorio kategorijoje virš 95 kg.
Lietuvos dvikovės čempionatas I vieta svorio kategorijoje virš 95 kg.
Lietuvos ilgo ciklo svarsčio kėlimo čempionatas I vieta svorio kategorijoje virš 95 kg.

 
 

Ieva Vinkšnaitė

2018 Europos jėgos trikoves čempionatas, jaunių grupėje I vieta (pritūpimo veiksme II vieta, spaudimo veiksme I vieta , traukos veiksme I vieta su pagerintu Lietuvos suaugusiųjų rekordu).

 
 

Edgaras Danilaitis

Pasaulio parašiutų sporto čempionato dalyvis, komandinėje įskaitoje XX vieta.
Lietuvos parašiutų sporto tikslaus nusileidimo komandinėje rungtyje I vieta.
Pasiekto nacionalinio rekordo (masinis 101-o parašiutininko šuolis) dalyvis.

 
 

Renatas Suleimanovas

Vyrų kultūrizmo ir fitneso ,,Figūra" /Europos ir Pasaulio absoliutus čempionas 2018 m.
Prestižinių Arnold Classic varžybų vice čempiona.
Tarptautinių varžybų serijos ,,Diamond Cup -2018 (Austrijos, Lenkijos du kartus, Makedonijos, Rusijos, Suomijos) nugalėtojas.
Juodosios Jūros šalių čempionato nugalėtojas.
Lietuvos absoliutus čempionas, 2018 m. IFBB Pasaulinių reitingų prizininkas (tarp 521 reitinguoto sportininko).

 
 

Žilvinas Žilinskas

2018 m. Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas III vieta.
Jaunimo Olimpinės žaidynės VII vieta.

 
 

Tomas Vasiliauskas

2018 m. Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas I vieta.

 
 

Raminta Makackaitė

Lietuvos jaunimo karate čempionatas: I vieta kategorijoje iki 50 kg. ir I vieta kata rungtyje.
Lenkijojos atviras kiokušin karatė „CARPATIA CUP 2018" čempionatas II vieta.
Lietuvos suaugusių čempionatas II vieta.
Lietuvos jaunimo čempionatas I vieta.
Europos jaunimo karatė čempionatas: I ir III vieta.

 
 

Vakarė Bagdonaitė

Lietuvos jaunučių karate čempionatas I vieta.
Europos jaunučių karate čempionatas I vieta.

 

   

GERIAUSI 2018 M. NEĮGALIEJI SPORTININKAI

 
 

Stasys Skurdelis

Lietuvos žmonių su fizine negalia biliardo – pulo čempionatas I vieta.

 

 

Egidijus Žilinskas

Lietuvos lengvosios atletikos čempionato prizininkas: 200 m bėgimo rungtyje II vieta, ieties metimo rungtyje III vieta.

 

   

2018 M. „PUBLIKOS MYLIMIAUSIEJI“ SPORTININKAI

 
 

Vytautas Kirkliauskas ir Neringa Kirkliauskienė

2018 m Pasaulio žmonų nešimo čempionatas I vieta.

 
   

GERIAUSIAS 2018 M. SPORTO RENGINYS

 
 

„Bėgam už Marijampolę“

Bėgam už Marijampolę - masiškiausias bėgimo renginys Suvalkijos regione. 2018 metais renginyje dalyvavo 1100 dalyvių mėgėjų ir bėgimo sporto profesionalų sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio valstybių.

 
   

GERIAUSIOS 2018 M. SPORTO KOMANDOS IR KLUBAI

 
 

FK „Sūduva“

Lietuvos futbolo A lygos 2018 m. čempionai.

 
 

Automobilių sporto klubo „Smart motorsport“ komanda

2018 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato komanda nugalėtoja.

 
 

Marijampolės vyrų tinklinio komanda „Sūduva“

2018 m. Lietuvos vyrų tinklinio čempionato nugalėtojai.

 
 

Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“

2018 m. Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos narių (sporto klubų) sportinės veiklos įskaita komanda nugalėtoja.

 
 

Marijampolės Kultūrizmo ir fitneso sporto klubas „Tauras“

2018 m. Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos klubų įskaita I vieta.

 


2017 m. Marijampolės savivaldybės geriausi sportininkai

1. Bendoraitis Tomas - Lietuvos kultūrizmo čempionatas 1 vieta, Europos kultūrizmo čempionatas 11 vieta. Sporto klubo „Tauras“ sportininkas. Treneris Rinaldas Česnaitis
2. Brokas Martynas - Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas 1 vieta. Sporto centro „Sūduva“ sportininkas. Treneris Alvydas Kirkliauskas
3. Brusokas Martynas - Pasaulio jaunimo galiūnų čempionatas 2 vieta. Treneris Saulius Brusokas
4. Danilaitis Edgaras - Lietuvos parašiutų sporto čempionatas 1 vieta, Europos parašiutų sporto čempionatas 14 vieta. Vadovas Alvydas Danilaitis
5. Gustaitis Evaldas - Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas 1 vieta. Sporto centro „Sūduva“ sportininkas. Treneris Vladas Komisaraitis
6. Kieža Aurimas - Lietuvos nacionalinė krepšinio lyga 1 vieta. Marijampolės vyrų krepšinio komandos „Sūduva-Mantinga“ sportininkas
7. Kostiuškevičius Rokas - Europos karšto oro balionų čempionatas 4 vieta. Treneris Rimas Kostiuškevičius
8. Makackaitė Raminta - Europos jaunimo kiokushin karatė čempionatas 1 vieta. Sporto klubo „Tornadas“ sportininkė. Treneris Valius Rudys
9. Savickas Vilius - Europos jaunių imtynių čempionatas 3 vieta. Sporto centro „Sūduva“ sportininkas. Treneris Vitas Vilius Adomavičius
10. Slavickas Vaidas - Lietuvos futbolo "A" čempionatas 1 vieta, Lietuvos futbolo rinktinės narys. Marijampolės futbolo komandos „Sūduva“ sportininkas. Treneris Vladimir Čiburin
 


Komandos

 
1. Marijampolės moterų krepšinio komanda „Sūduva“ - Lietuvos moterų krepšinio lygos ir Taurės nugalėtoja
2. Marijampolės vyrų krepšinio komanda „Sūduva-Mantinga“ -  Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos ir Lietuvos krepšinio federacijos taurės nugalėtoja
3. Marijampolės futbolo komanda „Sūduva“ - Lietuvos futbolo aukščiausios lygos nugalėtoja
4. Marijampolės vyrų tinklinio komanda „Sūduva“ -  Lietuvos tinklinio federacijos taurės nugalėtoja


2016 m. Marijampolės savivaldybės geriausi sportininkai

  • Krepšinio sportas
    • Marijampolės moterų krepšinio komanda „Sūduva“
      Lietuvos moterų krepšinio lygos varžybos 2 vieta
      Lietuvos moterų krepšinio taurės varžybų laimėtoja
      Baltijos moterų krepšinio lygos nugalėtoja
      Treneris Rimvydas Samulėnas
    • Vyrų krepšinio komanda „Sūduva – Mantinga“
      Nacionalinės krepšinio lygos laimėtoja
      Lietuvos krepšinio federacijos taurės laimėtoja
      Treneris Marius Kiltinavičius

  • Futbolas
    • Marijampolės futbolo komanda „Sūduva“
      Lietuvos futbolo A lygos varžybos 3 vieta
      Treneris Vladimiras Čeburinas
      Parašiutų sportas
    • Marijampolės aeroklubo komanda
      Lietuvos čempionė
      Pasaulio čempionato dalyvė
      Vadovas Alvydas Danilaitis
  • Karšto oro balionai
    • Rokas Kostiuškevičius
      Pasaulio jaunimo čempionas
      Treneris Rimas Kostiuškevičius, Oreivių klubas
    • Rimas Kostiuškevičius
      Pasaulio čempionatas 2 vieta

  • Šaškių sportas
    • Audrius Domarkas
      Pasaulio jaunučių greitųjų šaškių čempionatas 3 vieta
      Treneris Vitas Labutis, Žaidimų sporto mokykla
  • Lengvoji atletika 
    • Lukas Simonavičius
      Lietuvos čempionas
      Nacionalinės kategorijos sporto treneris Arvydas Šedys, Sporto centras „Sūduva“
    • Aistė Žiginskaitė
      Lietuvos čempionė
      Nacionalinės kategorijos sporto treneris Arvydas Šedys, Sporto centras „Sūduva“
    • Darius Petkevičius
      Lietuvos čempionas
      Treneris Vladas Komisaraitis, Sporto centras „Sūduva“
  • Galiūnų sportas
    • Saulius Brusokas
      Baltijos šalių galiūnų čempionatas 2 vieta
      Europos veteranų galiūnų čempionas
      Sunkioji atletika
    • Žilvinas Žilinskas
      Lietuvos čempionas
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris  Alvydas Kirkliauskas, Sporto centras „Sūduva“
    • Vincentas Skirka
      Lietuvos čempionas
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Alvydas Kirkliauskas, Sporto centras „Sūduva“
    • Tomas Kalvaitis
      Lietuvos čempionas
      Treneris Jonas Janulevičius, Sporto centras „Sūduva“

  • Jėgos trikovė
    • Agnė Murauskaitė
      Lietuvos taurės varžybų nugalėtoja
      Treneris  Audrius Vosylius
    • Algimantas Smelstorius
      Lietuvos čempionas
      Treneris  Audrius Vosylius
  • Svarsčių kilnojimas
    • Tomas Miežlaiškis
      Europos čempionas
  • Karatė sportas
    • Audrius Dubickas
      Europos jaunių čempionatas 2 ir 3 vieta
      Treneris Valius Rudys, Sporto klubas „Tornadas“
    • Raminta Makackaitė
      Europos jaunių čempionė, techniškiausia čempionato sportininkė
      Treneris Valius Rudys, Sporto klubas „Tornadas“
  • Šaudymo iš lanko sportas
    • Vytas Karpavičius
      Lietuvos čempionas
      Sporto klubas „Ugninė strėlė“
  • Kosminiai modeliai
    • Mantas Kurapka
      Lietuvos čempionas
      Treneris Mindaugas Karčiauskas, A. Gustaičio jaunųjų aviatorių sporto klubas

  • Plaukimas veteranai
    • Vidmantas Krasauskas
      Lietuvos čempionas
      Pabaltijo šalių čempionas
      Europos čempionato dalyvis
      Plaukimo, bėgimo ir triatlono meistrų klubas „Torpedos“
  • Neįgaliųjų sportas
    • Valerijus Klimas
      Lietuvos šaškių čempionas
      Vadovas  Juozas Abramavičius, Žmonių su negalia sporto klubas „Šešupė“
    • Žvejų komanda
      Lietuvos čempionė
      Vadovas Tomas Kiveris, Krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“
  • Kultūrizmas ir kūno rengyba
    • Tomas Bendoraitis
      Lietuvos taurės absoliutus nugalėtojas
      Pasaulio čempionatas 7 vieta
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis, Sporto klubas „Tauras“
    • Linas Petraitis
      Lietuvos čempionas
      Europos jaunimo čempionas(„Figūra“)
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis, Sporto klubas „Tauras“
    • Edgaras Gladas
      Europos jaunimo čempionas
      Tarptautinių turnyro prizininkas
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis, Sporto klubas „Tauras“
    • Renatas Suleimanovas
      Lietuvos čempionas
      Europos čempionatas 2 vieta (vyrai „Figūra“)
      Pasaulio čempionatas 4 vieta
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis, Sporto klubas „Tauras“
    • Marius Arlauskas
      Pasaulio čempionatas 3 vieta (Klasikinis kultūrizmas)
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis, Sporto klubas „Tauras“
    • Daiva Žuvaitienė
      Europos čempionatas 3 vieta (kūno fitnesas)
      Pasaulio čempionatas 3 vieta
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis, Sporto klubas „Tauras“
    • Daiva Varnelienė
      Pasaulio čempionatas 7 vieta
      Tarptautinių turnyrų nugalėtoja
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis, Sporto klubas „Tauras“
  • Automobilių  sportas
    • Dainius Pilipavičius  
      Baltijos šalių čempionatas 2 vieta
      Sporto klubas „MP Motor sport“
      Vadovas Zenius Sinkevičius

 2015 m. Marijampolės savivaldybės geriausi sportininkai

  • Tinklinio sportas 
    • Tinklinio komanda „Sūduva“
      Lietuvos čempionė
      Treneris Romas Sujeta
  • Krepšinio sportas
    • Marijampolės moterų krepšinio komanda „Sūduva“
      Lietuvos krepšinio moterų lygos varžybos 2 vieta
      Treneris Rimvydas Samulėnas
    • Vyrų krepšinio komanda „Sūduva – Mantinga“
      Lietuvos krepšinio federacijos mažosios taurės laimėtoja
      Treneris Marius Kiltinavičius

  • Regbis
    • Merginų regbio komanda
      Lietuvos čempionė
      Trenerė Gintarė Puzaraitė
  • Boksas
    • Paula Dilijonaitė
      Lietuvos jaunimo čempionė
      Tarptautinės kategorijos treneris Viktoras Grinevičius, Sporto centras „Sūduva“
    • Mantas Morkūnas
      Lietuvos jaunimo čempionas
      Treneris Kazimieras Daknys, Sporto centras „Sūduva“  
  • Šaudymo sportas
    • Donatas Vaitkevičius
      Lietuvos čempionas
  • Sunkioji atletika
    • Radvilas Bakūnas
      Lietuvos jaunimo čempionas
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris  Alvydas Kirkliauskas, Sporto centras „Sūduva“
    • Mindaugas Brazaitis
      Lietuvos jaunimo čempionas
      Treneris Jonas Janulevičius, Sporto centras „Sūduva“
    • Eimantas Kalvaitis
      Lietuvos čempionas
      Treneris Jonas Janulevičius, Sporto centras „Sūduva“
    • Vincentas Skirka
      Lietuvos čempionas
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Alvydas Kirkliauskas
  • Baidarių irklavimas
    • Ignas Navakauskas
      Europos čempionatas 3 vieta
      Tarptautinės kategorijos treneris Benius Jankevičius, Sporto mokykla
  • Kosminiai modeliai
    • Mindaugas Karčiauskas
      Lietuvos čempionas
  • Plaukimas veteranai
    • Valdimaras Paludnevičius
      Europos veteranų žaidynės 1 vieta
      Sporto klubas „Torpedos“
  • Neįgaliųjų sportas
    • Žilvinas Simanaitis
      Lietuvos jaunimo čempionas
      Treneris  Juozas Abramavičius, Klubas „Šešupė“
    • Žvejų komanda
      Lietuvos čempionė
      Klubas „Siekis“
  • Kūno rengyba (fitnesas)
    • Liudas Vaisieta
      Lietuvos čempionatas 1 vieta
      Sporto klubas „Tauras“
    • Marija Gžilkienė
      Lietuvos čempionatas 1 vieta
      Sporto klubas „Tauras“
    • Renatas Suleimanovas
      Lietuvos taurės varžybos 1 vieta
      Sporto klubas „Tauras“
    • Daiva Varnelienė
      Pasaulio čempionatas 2 vieta
      Sporto klubas „Tauras
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis
  • Lengvoji atletika
    • Tomas Vasiliauskas
      Lietuvos jaunimo čempionas
      Nacionalinės kategorijos sporto treneris Arvydas Šedys, Sporto centras „Sūduva
    • Darius Petkevičius
      Lietuvos jaunimo čempionas
      Treneris Vladas Komisaraitis, Sporto centras „Sūduva“
    • Modestas Rusevičius
      Lietuvos jaunimo čempionas
      Treneris Vladas Komisaraitis, Sporto centras „Sūduva“
    • Martynas Šedys
      Lietuvos čempionas
      Nacionalinės kategorijos sporto treneris Arvydas Šedys, Sporto centras „Sūduva“
    • Paulius Bieliūnas
      Lietuvos čempionas
      Treneris Vladas Komisaraitis, Sporto centas „Sūduva“
    • Aistė Žiginskaitė
      Lietuvos čempionė
      Nacionalinės kategorijos sporto treneris Arvydas Šedys, Sporto centras „Sūduva“
  • Jėgos trikovė
    • Algimantas Smelstorius
      Lietuvos taurės varžybos 1 vieta
      Treneris  Audrius Vosylius
  • Svarsčių kilnojimas
    • Tomas Miežlaiškis
      Pasaulio čempionatas 1 vieta
  • Karšto oro balionai
    • Rokas Kostiuškevičius
      Lietuvos čempionas
      Pasaulio čempionatas 5 vieta
      Treneris Rimas Kostiuškevičius, Oreivių klubas
    • Rimas Kostiuškevičius
      Pasaulio oro žaidynės 3 vieta
      Europos čempionatas 10 vieta
  • Klasikinis kultūrizmas
    • Marius Arlauskas
      Lietuvos čempionatas 1 vieta
      Sporto klubas „Tauras“
    • Alina Čepurnienė
      Pasaulio čempionatas 1 vieta, Europos čempionatas 1 vieta
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis
  • Veteranai kultūrizmas
    • Juozas Šimalevičius
      Lietuvos čempionas 1 vieta
      Tarptautinės kategorijos sporto treneris Rinaldas Česnaitis



2014 m. Marijampolės savivaldybės geriausi sportininkai 

  • Sklandymo  sportas
    • Paulina Draugelytė
      Lietuvos vaikų čempionatas 2 vieta
      Treneris Mindaugas Karčiauskas, A.Gustaičio jaunųjų aviatorių klubas
  • Orientavimosi sportas  
    • Saulė Bilevičiūtė
      Lietuvos vaikų čempionatas 2 vieta
      Trenerė Rūta Čepaitienė, Sporto klubas „Javonis“
  • Tinklinio sportas  
    • Marius Alaunis
      Lietuvos jaunučių čempionas,
      Lietuvos jaunučių paplūdimio čempionas
      Lietuvos jaunučių rinktinės narys
      Treneris Romas Sujeta, Žaidimų sporto mokykla
  • Boksas 
    • Tadas Šakočius
      Lietuvos jaunimo čempionatas 1 vieta
      Tarptautinės kategorijos treneris Viktoras Grinevičius, Sporto centras „Sūduva“
  • Graikų-romėnų imtynės
    • Robertas Kuzas
      Lietuvos čempionatas 3 vieta
      Treneris Karolis Čiupkevičius, Sporto centras „Sūduva“
  • Krepšinis (vyrai)
    • Ignas Labutis
      Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos žaidėjas
      Krepšinio komanda „Sūduva-Mantinga“
  • Krepšinis (moterys)  
    • Dovilė Saurazaitė
      Lietuvos moterų krepšinio lygos žaidėja
      Moterų krepšinio komanda „Sūduva“
  • Futbolas
    • Tomas Radzinevičius
      Futbolo komandos kapitonas
      Futbolo komanda „Sūduva“
  • Plaukimo sportas
    • Eglė Švedaitė
      Lietuvos čempionatas 2 vieta    
      Treneris - Pijus Urbonas, Sporto mokykla
  • Dviračių sportas
    • Mykolas Račiūnas
      Lietuvos taurės varžybos 3  vieta
      Treneris Algis Virbickas, Sporto centras „Sūduva
  • Regbis
    • Raminta Kasperavičiūtė
      Lietuvos čempionė
      Lietuvos regbio rinktinės narė
      Trenerė Gintarė Puzaraitė, Žaidimų sporto mokykla 
  • Šachmatų sportas
    • Paulius Pultinevičius
      Lietuvos U-14 jaunučių čempionas
      Europos U-14 greitųjų šachmatų čempionatas 3 vieta
      Pasaulio čempionato dalyvis 
      Treneris Rolandas Martinkus, Žaidimų sporto mokykla
  • Šaškių sportas
    • Audrius Domarkas
      Lietuvos vaikų čempionatas 1 vieta
      Europos šaškių čempionatas 1 vieta 
      Treneris Vitas Labutis, Žaidimų sporto mokykla
  • Baidarių irklavimas
    • Ieva Juškaitė
      Lietuvos čempionatas 2 vieta
      Europos jaunių čempionatas 14 vieta
      Tarptautinės kategorijos treneris Benius Jankevičius, Sporto mokykla
  • Šaudymo sportas 
    • Donatas Blaškevičius
      Lietuvos čempionas
      Europos ir Pasaulio čempionatų dalyvis
  • Sunkioji atletika
    • Mindaugas Brazaitis
      Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų čempionas
      Treneris  Jonas Janulevičius, Sporto centras „Sūduva“
  • Plaukimas veteranai 
    • Gediminas Šenfeldas 
      Lietuvos čempionas ir rekordininkas
      Sporto klubas „Torpedos“
  • Bėgimas veteranai  
    • Jonas Žilinskas
      Pasaulio maršo maratonas 6 vieta
      Sporto klubas „Torpedos“
  • Neįgaliųjų sportas
    • Rimas Kemfertas
      Lietuvos lengvosios atletikos čempionato prizininkas
      Lietuvos neįgaliųjų žaidynių čempionas
      Treneris  Juozas Abramavičius, Klubas „Šešupė“
    • „Bočios“ komanda
      Lietuvos čempionė
      Vadovas Narvydas Antanas Buzas,  Klubas „Siekis“
  • Parašiutų sportas
    • Marijampolės aeroklubo komanda
      Lietuvos čempionė
      Tarptautinių varžybų nugalėtoja 
      Vadovas Alvydas Danilaitis
  • Krepšinio sportas
    • Marijampolės moterų krepšinio komanda „Sūduva“
      Lietuvos krepšinio moterų lygos varžybos 2 vieta
      Treneris Rimvydas Samulėnas
  • Automobilių  sportas
    • Dainius Pilipavičius  
      Baltijos šalių čempionas
      Vadovas Zenonas Sinkevičius, Klubas „Ugira kross“
  • Karatė sportas
    • Šarūnas Vaitulionis
      Europos jaunių čempionatas 2 vieta
      Treneris Valius Rudys, Sporto klubas „Tornadas“
  • Kūno rengyba (fitnesas)
    • Daiva Varnelienė
      Lietuvos taurės absoliuti čempionė
      Tarptautinių varžybų prizininkė
      Geriausia Lietuvos kūno rengybos sportininkė
      Tarptautinės kategorijos treneris Rinaldas Česnaitis, Sporto klubas „Tauras“
  • Galiūnų sportas
    • Saulius Brusokas
      Lietuvos čempionatas 3 vieta
      Pasaulio galiūnų čempionato lygos varžybos 5 ir 6 vieta
  • Žirginis sportas 
    • Nerijus  Šipaila
      Pasaulio taurės etapo nugalėtojas
      Lietuvos čempionas
  • Muai Tai
    • Saulius Urbonas
      Lietuvos čempionas
      Europos klubų varžybų čempionas
      Treneris Remigijus Kulikauskas, Sporto klubas „Remeris“
  • Lengvoji atletika  
    • Tomas Vasiliauskas
      Pasaulio jaunimo olimpinės žaidynės 4 vieta
      Lietuvos jaunių čempionas ir rekordininkas
      Treneris Arvydas Šedys, Sporto centras „Sūduva
  • Jėgos trikovė
    • Martynas Brusokas
      Pasaulio jaunių jėgos trikovės čempionatas 2 vieta
      Lietuvos jaunių ir jaunimo rekordininkas
      Treneris  Audrius Vosylius
  • Svarsčių kilnojimas
    • Tomas Miežlaiškis
      Lietuvos ir Europos veteranų čempionas
      Pasaulio čempionatas 6 vieta
      Pasaulio veteranų čempionatas 2 vieta
  • Karšto oro balionai
    • Rokas Kostiuškevičius
      Europos čempionatas 2 vieta
      Pasaulio čempionatas 9 vieta
      Treneris Rimas Kostiuškevičius, Oreivių klubas
  • Klasikinis kultūrizmas
    • Tomas Bendoraitis
      Europos absoliutus čempionas
      Pasaulio čempionatas 2 vieta
      Tarptautinės kategorijos treneris Rinaldas Česnaitis, Sporto klubas „Tauras“


  

 Paskutinis atnaujinimas: 2019-02-01 07:02:56