2020-05-27; 18:06 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Gyventojai gali patys nuspręsti, kada baigti šildymo sezoną

Planuojama, kad šiais metais šildymo sezonas turėtų būti baigiamas balandžio 24 dieną. Praėjusiais metais šildymo sezonas baigėsi balandžio 23 d., 2018 m. – balandžio 12 d., 2017 m. – gegužės 2 d.

Pagal galiojančius teisės aktus šildymo sezoną užbaigti galima dviem būdais. Pirmasis – kai atsižvelgdama į lauko oro temperatūrą sprendimą priima savivaldybės administracija; antrasis – kai gyventojai, nepažeidžiant higienos normų reikalavimų, patys nusprendžia dėl savo pastatų šildymo pabaigos.

Jeigu šilumos vartotojai, turintys teisę nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios ir pabaigos, nusprendė pradėti arba baigti savo pastatų šildymą kitu laiku negu savivaldybių institucijų nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą turi pranešti šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas sprendimą įgyvendina.

Primename, kad Savivaldybės įstaigų (vaikų darželių, lopšelių, mokyklų, ligoninių ir pan.) šildymo sezono pradžia ir pabaiga nustatoma Savivaldybės administracijos sprendimu.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra