2019-08-22; 1:31 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Gyventojų žiniai! Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo balandžio 17 d.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, vykdydamas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, 2019 m. balandžio 17 d. organizuoja perspėjimo sistemos techninį patikrinimą. Jo metu 11 val. 52 min. visam 3 min. darbo ciklui bus įjungiamos elektros sirenos, o 11 val. 55 min. per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją bus pateikiama informacija gyventojams. Marijampolės apskrityje informacija bus skelbiama ir per radijo stotį „Kapsai“.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešojo judriojo telefono ryšių paslaugų tiekėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

Gyventojams rekomenduojame nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Telefonų nustatymo instrukcijos apie šią sistemą pateikiamos Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje adresu: http://www.gpis.vpgt.lt ir Marijampolės savivaldybės interneto svetainėje adresu: www.marijampole.lt.

Vykdomo patikrinimo metu prašome gyventojų laikytis rimties, nekelti panikos, užtikrinti normalų darbo ritmą.

Daugiau informacijos: Kaip elgtis išgirdus elektros sirenų kaukimą.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji
civilinės saugos specialistė
Raimonda Zaparackienė

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Veiklos sritys

Visos veiklos sritys