2020-02-28; 11:04 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Informacija apie pateiktas Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą 2019-2020 m. projektų paraiškas paramai gauti

2018 m lapkričio 5 d. baigėsi terminas skirtas 2019-2020 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimui iš Valstybės ir Savivaldybės biudžetų paraiškoms pateikti.  Iki nurodytos datos Marijampolės savivaldybės administracijai paraiškas pateikė dvi organizacijos: Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“ ir Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė“.

Projektus vertins Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. spalio 31 d. įsakymu Nr. DV-1812 sudaryta Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą 2019-2020 m. projektų vertinimo ir atrankos komisija.

Vadovaujantis Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2019-2020 metais konkurso nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 spalio 1 d. įsakymu Nr. A1-533 „Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2019-2020 metais konkurso nuostatų patvirtinimo“ 27 punktu, Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus  2015 m. rugsėjo 24 d.   įsakymu Nr. AK-126 „Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašo ir Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto finansavimo sutarties formos patvirtinimo“, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius iki gruodžio 31 d. patvirtins lėšų paskirstymą projektams finansuoti.

Giedris Šlekys
Marijampolės savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra