2020-05-27; 8:24 val.

Pradžia / Turizmas
Kaimo turizmo sodybos

Bukonys
Pirmoji oficiali kaimo turizmo sodyba Marijampolės savivaldybėje. Jauki, įdomi, funkcionali ir gražiai tvarkoma bei nuolat atnaujinama, propoguojanti aktyvų ir sveiką poilsį visais metų laikais. Tai puiki vieta švęsti šventes, ilsėtis, organizuoti konferencijas.

Marijampolės sav., Bukonių k.
Tel. 8 610 08 806
El. paštas zyraiva@zebra.lt
www.bukonys.lt

Grįžulo ratai
Moderni sodyba esanti netoli Marijampolės, prie „Via Baltica“ magistralės. Graži aplinka, puikiai įrenti kambariai su visais patogumais, dvi pokylių salės. Pirties mėgėjams siūlomos turkiška, suomiška ir infraraudonųjų spindulių pirtys.

Marijampolės sav., Kantališkių k.
Tel. 8 612 11 131
El. paštas info@grizuloratai.eu
www.grizuloratai.eu

 

Gyviškių fazenda
Šioje kaimo turizmo sodyboje galima rengti šventes, pokylius, vestuves, taip pat konferencijas. Teritorijoje - didelis vandens telkinys, netoliese - Varnupių piliakalnis, Žuvinto rezervatas.

Marijampolės sav., Gyviškių k.
Tel. 8 611 36 563
El. paštas studija@dosimas.lt
www.dosimas.lt

 

Baltaragio malūnas
Ant sraunios Dovinės upės kranto, buvusiame garsiame tarpukario metais vandens malūne, įkurta sodyba puikiai tiks ir ramiam poilsiui gražiame gamtos kampelyje, ir šventėms bei pokyliams rengti.

Marijampolės sav., Gustaičių k.
Tel. 8 618 04 906
El. paštas info@baltaragis.lt
www.baltaragis.lt

Karpavičių sodyba
Erdvi sodyba prie Buktos miško ištisus metus laukia svečių. Išpuoselėtas parkas užimantis daugiau nei hektaro plotą, žydintys gėlynai, dekoratyvūs medžiai ir krūmai, tvenkiniai su auksinėmis žuvelėmis, tilteliai, jaukios pavėsinės, pokylių salės žada ne tik romantišką poilsį, bet ir puikią aplinką asmeninei šventei.

Marijampolės sav., Pabuktės k.
Tel. 8 687 96 000
El. paštas vkarakurtas@yahoo.com
http://karpaviciusodyba.ten.lt

 

Kaimo turizmo sodyba SUVALKIJOS DVARAS

Tinkama vieta šventėms, konferencijoms, verslo pietums ar kitiems užsakomiesiems renginiams. Sodyboje siūloma pobūvių salė, kurioje švęsti gali iki 130 žmonių.

Sodyboje įrengta pobūvių bei konferencijų salės, nakvynės kambariai, teikiamos maitinimo paslaugos.

Suvalkijos dvaro sodyba įsikūrusi itin patrauklioje vietoje: prie pat - miškas, rami kalvota vietovė, patogiam susisiekimui už 1,5 km. driekiasi automagistralė VIA Baltica.

Tel. +370 670 71 833
El. paštas info@suvalkijosdvaras.lt
www.suvalkijosdvaras.lt

 


  

 Paskutinis atnaujinimas: 2012-03-28 18:06:27