2019-08-25; 10:14 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Keičiamos Marijampolės namų numerių lentelės

Visi norime, kad mūsų miestas būtų gražus mums ir patrauklus mūsų svečiams. Kartais paprasčiausi dalykai gali niekais paversti dideles pastangas. Marijampolėje tai apsitrynusios, nublukusios ar kitaip laiko ir kritulių paveiktos namų numerių lentelės. Senos namų numerių lentelės labai prastina estetinį vaizdą, todėl nuspręsta jas pakeisti.

Kad namų numerių lentelės būtų vienodos, jos bus užsakytos ir pritvirtintos vienu metu. Naujos lentelės jau tvirtinamos ant Mokolų seniūnijai priklausančių gatvių namų. Mokolų gatvėje lentelės su numeriais keičiamos ant 47 namų, iš jų: ant 20 daugiaaukščių, 18 individualių namų, 3 Savivaldybės įstaigų, 6 privačių organizacijų. Daugiaaukščiai namai šioje gatvėje jau pažymėti naujais (iki 50 cm padidintais) numeriais, pakeistos lentelės ir ant Savivaldybės įstaigų. Individualių namų savininkai numerių lenteles pasikeis patys. Namų numeriai toliau bus keičiami Uosupio, J. Ambrazevičiaus-Brazaičio ir Kosmonautų gatvėse.

Tvirtinant namų numerius svarbiausia yra matomumas ir informacija. Namą yra privalu žymėti, nes tai informacija ne tik gyventojams, jų svečiams, bet ir paštui, specialiosioms tarnyboms – policijai, greitajai pagalbai ar gaisrinei. Artimiausiu metu neplanuojama keisti lentelių visuose miesto mikrorajonuose, tačiau nublukę nuo saulės, nukritę ar kitaip pažeisti numeriai bus keičiami.

Susipažinti su Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu „Dėl pastatų, jų kompleksų ir korpusų numerių, gatvių pavadinimų, lentelių padidintų numerių standarto Marijampolės savivaldybės teritorijoje tvirtinimo“, galite čia:

Namų gyventojai, norintys pasikeisti namų numerius, gali kreiptis pagal deklaruotos gyvenamosios vietos adresą į savo seniūniją.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (1) skaityti
Veiklos sritys

Visos veiklos sritys