Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą

Kartais smagu sugrąžinti laiką. Sakot, neįmanoma? Įmanoma. Tikrai. Prisiminkim jaunystę, savo mokyklą, kur kasdien sužinodavom kažką nauja, kur skambiai juokėmės, kur noriai (o kai kada ir nelabai) eidavome atsakinėti, rašėme kontrolinius darbus ir diktantus. Būtent per diktantą ir galim laiką sugrąžinti! Na, gerai, gal ne laiką, gal tą nuotaiką, tą smalsumą ir nerimą – ką šįkart mokytojas padiktuos, kokių rašybos pinklių mums prigalvojo... Taip, prigalvodavo. Nes mokytojui rūpėjo mus išmokyti. O ką išmokom, to niekada nepamiršim. Pasitikrinkim! Parašykim kartu Nacionalinį diktantą.

Kviečiu kovo 2 dieną ateiti į Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salę (Vilkaviškio g. 2; įėjimas šalia Kultūros centro bilietų kasų), diktanto rašymo pradžia – 11 val. Diktantą rašyti galite ten, kur jums patogiausia: bibliotekose, mokyklose, darbovietėse kartu su kolegomis.

Ir dar. Parašius diktantą, kviečiu norinčius parodyti savo išradingumą, kūrybiškumą ir išmintį konkurse „Rašau Marijampolei.“ Koks tai konkursas? Telieka paslaptis, bet truputį pasufleruosiu: pedagogas Jonas Kvederaitis buvo sudaręs ilgiausią lietuvišką žodį, (šiuo metu ilgiausias lietuviškas žodis – 43 ženklų), darbėniškiai prieš keletą metų kūrė ilgiausią žemaitišką sakinį, o mes... O mes irgi kursime. Kuo gražiau, kuo išradingiau, kuo daugiau. Ir be klaidų užrašysime.

Džiaugsiuosi, galėdama susitikti su jumis Tarybos posėdžių salėje jau šį penktadienį. Tiems, kurie rašysite kitur, linkiu sėkmės ir giedros nuotaikos. Lauksiu jūsų.

Nuoširdžiai
Kalbos tvarkytoja Zina Eklerienė

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra