2020-05-25; 7:40 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kovinei vėliavai –25 metai

Šiandien, LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionui – svarbi diena. Minimos 25-osios metinės, kai daliniui, tuomet Motorizuotajam pėstininkų batalionui, įteikta kovinė vėliava, kuri yra visų pirma pagarbos, atsakomybės ir pasitikėjimo ženklas. Šis ženklas visuomet lydi karius reikšmingais tarnybos momentais ir simbolizuoja bataliono vienybę bei stiprybę.

Šventinę dieną kariai pradėjo Vytenio batalione, iš kurio rikiavosi žygiavimui į šv. mišias Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo bazilikoje. Pasisėmus dvasinės stiprybės ir gavus palaiminimą, kariai toliau koja kojom žengė link kultūros centro, kuriame ši diena buvo minima šventiniu koncertu.

Iškilmėse dalyvavo gausus būrys garbių svečių iš Lietuvos Kariuomenės padalinių, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, mero pavaduotojas Artūras Visockis.

„Džiugu, kad šis batalionas ir jame tarnaujantys žmonės yra ne tik aukščiausio lygio kariai, bet tuo pačiu jie yra aktyvi mūsų miesto visuomenės dalis, įsitraukianti į įvairius pilietinius projektus, renginius, padedantys ir patys kuriantys daug gražių iniciatyvų. Linkiu stiprybės ir ištvermės tarnyboje ir laimės kiekvienam asmeniniame gyvenime“, - kalbėjo Savivaldybės vadovas.

Sveikinimo žodžius kariams taip pat tarė esami ir buvę LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono vadai. Renginio pabaigoje susirinkusieji mėgavosi šventiniu koncertu.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra