2020-05-27; 12:26 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Liudvinavo seniūnijoje – gatvių remonto ir aplinkos tvarkymo įkarštis

Marijampolės savivaldybės naujienas sekantys gyventojai jau pastebėjo, kad šią savaitę paskelbėme ne vieną džiugią žinią iš kaimiškųjų seniūnijų. Šį kartą – Liudvinavo seniūnijos naujienos.

Seniūnė Jolanta Maceikienė papasakojo, kad šiais metais daug dėmesio skirta susisiekimo gerinimui ir gatvių remontui. Buktos kaime esančioje Žiedo gatvėje paklotas beveik 300 metrų ilgio naujos asfalto dangos ruožas. Netičkampio kaime Šešupės gatvėje naujai išasfaltuota beveik 600 metrų ilgio atkarpa, o Naujienos kaimo Beržų gatvėje asfaltavimui jau ruošiama dar beveik 200 metrų ilgio atkarpa. Naujienos kaime esančioje Želsvos gatvėje baigiamas kelkraščių remontas.

O Liudvinavo miestelyje toliau puoselėjamas pastaraisiais metais ypač išgražėjęs miestelio parkas. Parkas šienaujamas, sodinamos pušys ir kiti dekoratyviniai augalai. Taip pat jau ruošiama dirva gėlių sodinimui, kurios miestelio viešąsias erdves papuoš artimiausiu metu, sulaukus palankių oro sąlygų.

Liudvinavo miestelio lauko teniso aikštelė – puikiai pažįstama ir daliai marijampoliečių. Pastaroji taip pat ruošiama aktyviam vasaros sezonui. Baigus aikštelės plovimą bus žymimos linijos ir atliekami kiti darbai.

Visus vykstančius pro šalį Liudvinavas kviečia užsukti pailsėti miestelio parko medžių pavėsyje arba aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant lauko tenisą.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra