2020-05-30; 18:03 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolėje – JAV sausumos pajėgų Europoje roko muzikos kolektyvo koncertas

Vasario 29 d. Marijampolėje lankysis JAV sausumos pajėgų Europoje roko muzikantų grupė. Kolektyvas 18 val. Marijampolės kultūros centre surengs nemokamą koncertą.

JAV sausumos pajėgų roko grupės nariai – profesionalūs atlikėjai, muzikinį išsilavinimą įgiję prestižinėse muzikos akademijose ir konservatorijose. Prieš pradėdami tarnybą kariuomenėje daugelis jų dirbo muzikos mokytojais Amerikoje ir Europoje. JAV sausumos pajėgų Europoje roko muzikantų kolektyvas – tai tikri amerikietiškosios muzikinės kultūros ambasadoriai, savo atliekamais kūriniais skleidžiantys laisvės idėją.

Šeši grupės nariai – patyrę kariai, daug laiko praleidę ne tik pratybose, bet ir ant scenos – atliks ir puikiai žinomus, ir rečiau girdimus roko, soul, ritmenbliuzo ir džiazo stilių kūrinius. Koncertuose skambės tiek senesni, tiek šiuolaikiniai muzikos hitai, tarp jų ir visame pasaulyje puikiai žinomų JAV atlikėjų Justino Timberlake’o, Bruno Mars bei roko grupių Maroon 5, Paramore, Guns N’ Roses, Bon Jovi dainos.

Vasario 28 d. JAV sausumos pajėgų roko kolektyvas pasirodys Pabradėje.

JAV ambasados Lietuvoje pareigūnai džiaugiasi galėdami pristatyti profesionalios grupės pasirodymus Pabradėje ir Marijampolėje. Tai dalis platesnės visuomenės informavimo kampanijos, skirtos pažymėti didžiausių Europoje karinių pratybų per pastaruosius dvidešimt penkerius metus „DEFENDER-Europe 20“ pradžią.

Parengta pagal JAV ambasados Lietuvoje informaciją

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra