2020-01-20; 11:06 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolėje paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena

Gruodžio 3 d. Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje paminėti Tarptautinę neįgaliųjų dieną į  renginį „Esame drauge" gausiai susirinko savivaldybės neįgaliųjų organizacijų nariai, jų globėjai ir šeimos nariai bei svečiai.

Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visokis, administracijos direktorius Karolis Podolskis, Tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Irena Lunskienė, Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė.

 „Svarbiausias dalykas, kad jūsų veikla matoma ir labai reikalinga, jūs daug bendraujate, kuriate, keliaujate, rodote gražų optimizmo pavyzdį sveikiesiems. Jūs esate mūsų stiprybė ir pavyzdys, kaip reikia aktyviai gyventi, dalyvauti įvairiuose renginiuose bei projektuose ir savo kūrybiniais darbais, sportiniais pasiekimais ir gražiomis iniciatyvomis džiuginti mūsų bendruomenę“, – sakė mero pavaduotoja A. Visockis, sveikindamas susirinkusius į šventinį minėjimą.

A. Visockis įteikė Mero padėkos raštus už aktyvumą, iniciatyvą, savanorišką darbą, meninę, kultūrinę ir sportinę saviraišką. Mero padėkos Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga buvo skirtos:

Vakarei Bagdonaitei, Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubo „Siekis“ savanorei, už nuolatinę savanorišką pagalbą neįgaliesiems Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klube „Siekis" bei Lietuvos žmonių su negalia tinklinio ir badmintono asociacijoje; Gračikui Grigorianui, Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Marijampolės pirminės organizacijos nariui, už kūrybiškumą ir aktyvų dalyvavimą organizacijos veikloje; Aldonai Gulbinienei, Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos narei, už aktyvią visuomeninę veiklą ir pagalbą Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijai; Irmai Kavaliauskienei, Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugijos pirmininkei, už atsakingą ir kruopštų darbą su neįgaliaisiais; Arūnui Kuncai, Lietuvos asociacijos „Gyvastis“ Marijampolės skyriaus nariui, už aktyvią visuomeninę veiklą ir nuoširdžią pagalbą asociacijos nariams; Virginijui Lickui, Marijampolės klubo „Diabetikas ABC“ nariui, už aktyvią visuomeninę veiklą ir pagalbą klubo nariams; Dainiui Petrauskui, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ Marijampolės padalinio nariui, už kūrybiškumą ir aktyvų dalyvavimą bendrijos veikloje; Onai Anelei Žardeckienei, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Marijampolės filialo narei, už iniciatyvumą bei nuoširdų, ilgametį dalyvavimą Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Marijampolės filialo veikloje; Giedriui Žilioniui, Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubo „Šešupėlė“ nariui, už nuolatinę savanorišką pagalbą klubo veikloje.

Daug gražių linkėjimų išsakė Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas bei Tarybos narė  Irena Lunskienė, kurie džiaugėsi kasdieniu bendravimu su neįgaliųjų organizacijų nariais, jų kūrybiškumu ir linkėjo sveikatos ir stiprybės.

Tarptautinės neįgaliųjų dienos renginyje veikė žmonių su negalia organizacijų narių kūrybinių darbų parodėlės, smagią nuotaiką kūrė Kauno teatro „Mimas“ aktorius, susitikimų akimirkas fiksavo momentinių interaktyvių nuotraukų fotoaparatas,  buvo galima susipažinti su bibliotekoje veikiančiomis ekspozicijomis

Po visų sveikinimų  gražiausias dainas iš širdies dovanojo grupė „Pavėlavę“. Muzika, dainos ir tikras nuoširdumas – kas gali geriau praskaidrinti kasdienybę, padėti užmiršti ligas ir negalias, sujungti bendrai dainai.

Tarptautinės neįgaliųjų dienos paminėjimą ir renginių savaitę „Esame drauge" organizuoja Marijampolės P. Kriaučiūno viešoji biblioteka pagal Marijampolės savivaldybės biudžeto programos  „Socialinių paslaugų ir kitos paramos teikimas" priemonę „Neįgaliųjų socialinės integracijos įgyvendinimas".

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra