2019-12-06; 12:38 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolėje paminėtas Vaiko teisių konvencijos 30-metis

Paminėti Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos 30-ąjį jubiliejų susirinko didelis būrys Marijampolės savivaldybės Vaikų dienos centrų, Kalvarijos VDC „Žiniukas“ vaikai ir darbuotojai bei gausus būrys svečių.

Renginyje dalyvavo LR Seimo narys Dainius Gaižauskas, Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė ir Piniginės paramos skyriaus vedėja Vida Bružinskaitė, Jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė, Marijampolės vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistai, svečiai iš Vilniaus, Šakių, Širvintų, Alytaus. VO „Gelbėkit vaikus“ ir Pusiaukelės namų atstovai, „Mantingos“ Labdaros ir paramos fondo direktorius Andrius Jasinskis, lopšelio-darželio „Rasa“ direktorė Raselė Sutkaitienė su savo kolektyvu ir vaikučiais, kiti dalyviai.

Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ atstovė Daiva Tamošiūnaitė ir kiti svečiai sveikino mažuosius marijampoliečius ir vaikus globojančius bei jų gerove besirūpinančius specialistus Pasaulinės vaikų dienos ir Jungtinių tautų vaiko teisių konvencijos 30-mečio proga linkėdami kartu kurti sveiką ir šviesią vaikystę.

Renginio vedėja, daug metų buvusi Marijampolės vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja, VO „Gelbėkit vaikus“ Marijampolės padalinio valdybos narė Nijolė Popierienė pristatydama renginį pasidžiaugė, kad Marijampolėje JT Vaiko teisių konvencijos dienai skirtas renginys vyksta jau 20-ąjį kartą.

Nuotaikingą koncertą dovanojo Marijampolės meno mokyklos akordeonistų ansamblis (vad. Irina Šerpytienė) ir jaunieji saksafonininkai (mok. Benas Aukščiūnas).

Šių metų šventinio renginio tema „Aukime sveiki“, todėl reginyje vaikams viktoriną apie sveiką gyvenimo būdą surengė ir mankštą nuotaikingai pravedė Visuomenės sveikatos biuro specialistės Sigita Čėsnienė ir Edita Kulikauskienė.

VO „Gelbėkit vaikus“ Marijampolės struktūrinio padalinio pirmininkė Ramutė Regina Lepšienė padėkojo visų dienos centrų darbuotojams už rūpinimąsi vaikais, jų globą ir ugdymą bei visiems šventės svečiams už pagalbą vaikais besirūpinančioms organizacijoms. Pirmininkė dėkojo už bendrą šventę, kvietė visada pamatyti ir išgirsti, ką mums nori pasakyti vaikai ir kurti gražią Lietuvos vaikų ateitį.

Jubiliejinėje šventėje netrūko ir geros nuotaikos, ir smagių pasirodymų, ir dovanų. Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencija – tai 1989 metais Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje priimtas pagrindinis dokumentas, kuriuo remiantis užtikrinamos vaiko teisės ir siekiama, kad visi pasaulio vaikai turėtų laimingą vaikystę.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra