2018-07-20; 2:16 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolėje švenčiami palaimintojo Jurgio Matulaičio MIC atlaidai

Liepos 8–15 dienomis Vilkaviškio vyskupija tradiciškai švenčia palaimintojo Jurgio Matulaičio MIC atlaidus. Visą savaitę maldininkai iš visos vyskupijos renkasi į Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo baziliką ir, pradėję 11 val. katecheze, vėliau meldžiasi rožančių ir dalyvauja 12 val. šv. Mišiose.

Kiekvieną dieną buvo meldžiamasi skirtingomis intencijomis: šeimas, tikybos mokytojus, katechetus, visus švietimo bei žiniasklaidos darbuotojus, Caritas, Maltos ordino, Kolpingo draugijos narius ir visus socialinius darbuotojus bei savanorius, Krašto apsaugos, teisėsaugos, Priešgaisrinės gelbėjimo ir visų bendro gėrio tarnybų darbuotojus.

Ateinančiomis dienomis bus meldžiamasi už: ligonius ir neįgaliuosius, gydytojus ir visus ligoniais besirūpinančius, maldos grupių, tikinčiųjų draugijų, bendruomenių ir judėjimų narius, vyskupus, kunigus, diakonus, seminaristus, vienuolius ir vienuoles bei pasauliečių institutų narius. Pagrindinę iškilmių dieną melsimės prašydami pal. Jurgio Matulaičio užtarimo tėvynei Lietuvai.

Smulkesnę programą galima rasti čia: http://www.marijampolesbazilika.lt/index.php?id=129&ncid=1&nid=762

Organizatorių informacija

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra