2020-05-30; 18:36 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolėje vyko Lietuvos ir Lenkijos tarpvyriausybinės bendradarbiavimo per sieną komisijos Pasienio bendradarbiavimo darbo grupės posėdis

Šiandien Marijampolėje įvyko Lietuvos ir Lenkijos tarpvyriausybinės bendradarbiavimo per sieną komisijos Pasienio bendradarbiavimo darbo grupės XIV posėdis. Susitikime buvo aptarti veterinarijos, epidemiologijos, priešgaisrinės saugos, viešojo saugumo ir sienos apsaugos tarnybų bendradarbiavimo rezultatai. Į Grupės posėdžio dalyvius kreipęsis Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis sakė matantis teigiamus pokyčius ir rezultatus pasienio bendradarbiavimo srityje. Anot direktoriaus, apsikeitimas įvairia patirtimi ypač vertinamas abiejose sienos pusėse.

Susitikimo dalyviai diskutavo apie tam tikrų ligų epidemiologinę situaciją, aptarė priešgaisrinės saugos, gelbėjimo ir krizių valdymo tarnybų bendradarbiavimą, bendrų programos INTERREG V-A Lietuva-Lenkija 2014–2020 projektų įgyvendinimą, susipažino su sienos apsaugos ir muitinės tarnybų bendradarbiavimo aktualijomis. Taip pat buvo aptartas Lietuvos ir Lenkijos pareigūnų bendras patruliavimas, tarptautiniai mokymai ir INTERREG V-A Lietuva - Lenkija bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Analitinės tiriamosios veiklos gerinimas kovai su nusikalstamumu“ įgyvendinimas.

Posėdžio pabaigoje buvo sutarta dėl Pasienio bendradarbiavimo darbo grupės XV posėdžio organizavimo. Kitas Grupės posėdis įvyks 2021 metais Lenkijos teritorijoje.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra