2019-11-20; 17:15 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės įmonės ir įstaigos kviečiamos jungtis prie „Šeimos kortelės“ programos

„Šeimos kortelė“ suteikia galimybę gausioms šeimoms ir šeimoms prižiūrinčioms neįgalųjį asmenį naudotis įvairių įstaigų ir įmonių teikiamomis paslaugomis pigiau.

„Labai kviečiame Marijampolėje veikiantį verslą ir įstaigas prisidėti prie šios iniciatyvos. Gausioms ir neįgaliuosius prižiūrinčioms šeimoms nuolaidos įvairiems pirkiniams, pietums, renginiams, pramogoms ir kitoms paslaugoms būtų didelė paskata, o įmonės ir įstaigos prisijungusios prie šios iniciatyvos būtų pažymėtos specialiu lipduku informuojančiu, kad čia galioja „Šeimos kortelė“,- sako Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Įmonių ir įstaigų „Šeimos kortelės“ nuolaidos gali būti nuolatinės, terminuotos ar vienkartinės, pavyzdžiui skirtos tik vienam konkrečiam renginiui ar datai. Prie šios akcijos aktyviai jungiasi didieji prekybos centrai, kanceliarinių prekių parduotuvės, privatūs vaikų darželiai, maisto prekių parduotuvės, kompiuterių remonto įmonės, parodų centrai, optikos, vandens ir spa paslaugas siūlančios įmonės. Tačiau tik keletas iš šių įmonių savo parduotuves ar filialus turi ir Marijampolėje. Todėl norint, kad marijampoliečiai pajustų šios „Šeimos kortelės“ naudą yra labai svarbu, kad prieš šios akcijos prisijungtų kuo daugiau Marijampolėje veikiančių įmonių ir įstaigų.

Susidomėjote ir norite prisijungti prie „Šeimos kortelės“ programos, suteikti nuolaidas gausioms ir neįgaliuosius prižiūrinčioms šeimoms? Maloniai prašome užpildyti šią prašymo formą ir pateikti ją Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriui.

Po prašymo pateikimo bus pasirašyta dvišalė Savivaldybės administracijos ir viešojo/privataus juridinio asmens sutartis.

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis el. paštu vida.bruzinskaite@marijampole.lt, tel. (8 343) 90016 arba (8 687) 93347.

 

Pridedama:

PRAŠYMO FORMA

ŠEIMOS KORTELĖ: PAPILDOMA PARAMA ŠEIMOMS (skaidrės)

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra