2020-01-20; 11:18 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės ir Norvegijos LIONS klubai vėl dalinsis kalėdiniu gerumu

Šiandien Marijampolės savivaldybėje lankėsi 34 Norvegijos 104D regiono LIONS klubų nariai ir kartu su jais jau daugelį metų atvykstantis su Marijampole susigiminiavusios Kvamo savivaldybės LIONS klubo narys, Agnaras Hoyseteris, kuriam už ilgametę aktyvią paramą ir pagalbą įvairiuose socialiniuose projektuose yra suteiktas Marijampolės garbės piliečio vardas.

Svečius atvykusius su kalėdine gerumo misija, kuri rengiama kartu su Marijampolės apskrities LIONS klubu, priėmė Savivaldybės meras Povilas Isoda.

Meras padėkojo, kad svečiai iš Norvegijos, šiemet, kaip ir ankstesniais metais, pasiskubina atvykti dar prieš šv. Kalėdas, kad savo apsilankymu ir dovanomis sukurtų šventinę nuotaiką, labdaringa veikla prisidėtų prie šviesesnių švenčių kūrimo.

Pagal sudarytą bendrą LIONS klubų kalėdinio gerumo programą svečiai lankysis socialinėse įstaigose organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Degučių vaiko dienos centre ir kirtose įstaigose, dovanos spektaklį ir kalėdines dovanėles, tradicinis Kalėdinio gerumo karavanas lankysis šeimose seniūnijose

Gruodžio 7 d., šeštadienį, 10 val. Marijampolės apskrities ir Norvegijos LIONS klubų atstovai širdingai kviečia marijampoliečius susitikti J.Basanavičiaus aikštėje GERUMO NAMUOSE – pasidalinti Kalėdų švenčių laukimo ir kalėdinio gerumo nuotaikomis, pasivaišinti šilta kalėdine sriuba, pabendrauti.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra