2020-01-20; 10:43 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ išdalino padėkas

Antradienio vakarą Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ (MJOTAS) pakvietė į tradicinį padėkos vakarą. Jaukiame renginyje dalyvavo vicemeras Paulius Marozas, Tarybos narys Edmundas Razvickas, Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė, taip pat įvairių Marijampolės jaunimo organizacijų atstovai ir Marijampolės verslininkai.

„Kadangi tai yra padėkos vakaras, pirmiausia noriu padėkoti, kad esate tokie aktyvūs šiais metais ir kad į savo veiklas įtraukiate vis daugiau jaunų žmonių, taip pat, kad randate kuo sudominti ir kuo pasidalinti vieni su kitais. Paprastai praleistas laikas ir darbas tokiose organizacijose, kurioms atstovaujate, suartina ir vienija žmones, galbūt net leidžia pasijausti kaip šeimoje, tad linkiu visiems prieš artėjančias šventes maloniai prisiminti kartu praleistą laiką, nuveiktus darbus, pasvajoti ir suplanuoti, ką norite nuveikti ateityje. Linkiu ir ateinančiais metais nepristigti idėjų ir energijos jas įgyvendinant.“, - Marijampolės jaunimo organizacijoms dėkojo P. Marozas.

Padėkos vakaras neapsiėjo be oficialių padėkų, jų šiemet buvo įteikta net 12:

EMILEI JAKIMČIKAITEI – už nuoširdų darbą Marijampolės skautų labui, skautavimo idėjos puoselėjimą ir ištikimybę, tarnaujant Dievui, Tėvynei ir artimui.

AIDAI PAUKŠTYTEI, patyrusiai jūrų skautų valtininkei už aktyvią visuomeninę veiklą ir už savanorišką pagalbą organizuojant stovyklas.

UAB „CIE LT FORGE“ – už Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų palaikymą, paskatinimą, globą ir padrąsinimą įgyvendinant verslumo ir socialinius projektus.

MARIJAMPOLĖS ROTARY KLUBUI – už paramą Marijampolės Interact klubui.

RIMAI KUKALIENEI, Marijampolės meno mokyklos direktorei, už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą į mokyklos erdves organizuojant Pasaulio jaunimo dienų renginį.

RŪTAI POLEVIČIŪTEI – už begalinį atsidavimą savo organizacijai.

EMILIJAI BAŠČENKAITEI – už nuveiktus didžius darbus komunikacijos srityje, prisidėjimą prie organizacijos išsaugojimo ir jos auginimo, atsidavimą ir pagalbą kitiems.

UAB „SCENOS SERVISAS“ – už patikimą pagalbą jaunimui ir profesionaliai suteiktas paslaugas.

VLADUI POLEVIČIUI – už bendradarbiavimą ir LSDJS Marijampolės skyriaus komandos formavimo, vidinės komunikacijos bei viešojo kalbėjimo mokymus.

INGRIDAI BANDZAITYTEI – už nuoširdžią ir ilgametę savanorystę klube. Dėkojame Tau už sudedamus paskutinius taškus ir ištikimybę Marijampolės Rotaract klubui.

UAB „MANTINGA“ – už nuoširdžią paramą jaunimo iniciatyvoms 2019-ais metais.

RIČARDUI RUTKAUSKUI – už jaunystę širdyje ir visokeriopą pagalbą jaunimui.

Šventinį vakarą papuošė gyva muzika ir iliuzijos meistro Tomo pasirodymas. Kai kurie svečiai aikčiojo iš nuostabos ir negalėjo patikėti savo akimis matydami vienoje vietoje dingstančius ir kitoje atsirandančius daiktus.

Jaunimo reikalų sritį kuruojantis vicemeras P. Marozas džiaugiasi, kad šiais metais pirmą kartą buvo įgyvendintas savanorystės modelis ir jaunimo organizacijoms paskirstyta 5000 EUR. Tikimasi, kad ir ateinančiais metais jaunimo reikalams bus skiriama ne mažiau dėmesio.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra