2019-12-06; 13:32 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės kurčiųjų bendruomenė Kalėdų švenčių laukimą pradėjo šventiniu susibūrimu

Advento pradžią Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Marijampolės pirminės organizacijos bendruomenė pasitiko gražiu renginiu ,,Kalėdų belaukiant”, kuriame netrūko ir svečių, ir geros nuotakos, ir nuoširdžios bendrystės.

Ilgametė Marijampolės kurčiųjų pirminės organizacijos pirmininkė Ala Grigoriana pradėdama renginį padėkojo savo bendruomenės nariams, kad šiemet taip gausiai su šeimos nariais susirinko į kasmet prieš gražiąsias metų šventes organizuojamą renginį, ir savivaldybės merui Povilui Isodai, Tarybos nariui Alvydui Kirkliauskui, savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėjai Svajonei Rainienei, Marijampolės socialinės pagalbos centro direktorės pavaduotojai Astai Klimienei už nuolatinę pagalbą ir parodytą dėmesį savaitgalį atskubėjus pasveikinti organizacijos žmonių.

Savivaldybės meras P. Isoda sveikindamas kurčiųjų sambūrį dėkojo už galimybę artimiau pažinti šią bendruomenę ir pasidžiaugė Marijampolės kurčiųjų pirminės organizacijos aktyvia veikla, dalyvavimu įvairiuose renginiuose, rengiamais ir vykdomais įvairiais projektais, nuostabiais darbeliais, kuriamais meninėse kūrybinėse dirbtuvėse, kurie kiekvieną gali pradžiuginti savo grožiu, bei linkėjo šviesaus šv. Kalėdų laukimo, didžiausių lūkesčių išsipildymo kiekvienam ir prasmingų darbų ateityje draugijai.

Savivaldybės tarybos narys, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas A. Kirkliauskas tarė ačiū už nuoširdžią ilgametę draugystę, kuri padeda stiprinti organizacijos veiklą, linkėjo gražių ateinančių švenčių ir padėkojo jau pramokta gestų kalba.

Renginyje bendrauti padėjo Kauno gestų kalbos vertėjų centro Marijampolės padalinio vertėja Gitana Judienė. Gestų kalbos vertėjų pagalba labai reikalinga kasdieniniuose darbuose ir šventiniuose renginiuose susiklabėti su klausos negalią turinčiais asmenimis.

Džiugią šventinę nuotaiką kūrė svečiai iš Vilniaus kitą – VšĮ „Kurčiųjų reabilitacijos centro“ liaudies teatras „Mimika“. Gestų kalbos ir išraiškingais vaidybiniais elementais teatro artistai atliko gražią meninę programą, kurioje parodė teatrinius etiudus ir atliko dainą.

Marijampolės kurčiųjų pirminei organizacijai priklauso apie 50 narių, kurie kasmet į tradicinę šventę ,,Kalėdų belaukiant” kartu su savo šeimos nariais susirenka pabendrauti, pasisemti gerų emocijų, pasidžiaugti nuveiktais darbais ir gražia bendryste.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra