2020-05-27; 14:27 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės lankininkams – netikėta dovana

Respublikinė sportinio šaudymo asociacija kasmet stengiasi prisidėti renkant lėšas siekiant, kad būtų galima pagerinti sąlygas sportininkams ir norint paskatinti juos siekti aukštesnių sportinių rezultatų. Šiam tikslui, kasmet Marijampolėje organizuojamas Sportinio šaudymo iš pneumatinio ginklo paramos turnyras. Renginio metu surinktos lėšos skiriamos jauniesiems miesto sportininkams.

Šį kartą netikėtos dovanos sulaukė lankininkų klubas „Ugninė strėlė“. Sausio 21 d. Respublikinės sportinio šaudymo asociacijos pirmininkas Žydrūnas Vaitkevičius kartu su Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo , kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistu Giedriumi Šlekiu apsilankė lankininkų klube su piniginiu čekiu naujam lankui įsigyti. Šis prizas po garbingos kovos atiteko jaunajam klubo nariui dešimtmečiui Aldui Daugėlai. Už netikėtą dovaną organizatoriams nuoširdžiai dėkojo lankininkų klubo „Ugninė strėlė“ vadovas Vytautas Karpavičius.

„Žinant, kad susidomėjimas šaudymu iš lanko didėja, o inventorius yra brangus ir ne kiekvienam sportininkui prieinamas malonumas, šiemet buvo nuspręsta apdovanoti lankininkus. Džiaugiamės galėdami paskatinti jaunus Marijampolės miesto sportininkus siekti aukštesnių rezultatų ir domėtis bei propaguoti mažiau populiarias sporto šakas. Akivaizdu, jog bendradarbiavimas tarp miesto sporto organizacijų ir klubų duoda puikių rezultatų ir naujų galimybių sporto vystymui mieste.“, – sakė G. Šlekys.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra