2020-05-27; 12:22 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės ligoninė ketina imtis dar vieno ES projekto

Marijampolės ligoninė aktyviai teikia paraiškas bendradarbiavimo per sieną programoms ir nuolat ieško galimybių ES projektų įgyvendinimui.

Paskelbus kvietimus paraiškoms Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programai, Marijampolės ligoninė suskubo ruošti paraišką ES finansavimui gauti.

Susitikime su paraiškos ruošimo partneriais, atstovais iš Černiakovsko miesto ligoninės, buvo aptarti pagrindiniai norimų įgyvendinti veiklų aspektai.

Pasak Marijampolės ligoninės direktorės Audronės Kuodienės, sėkmės atveju, projekto įgyvendinimo metu planuojama atlikti diagnostikos skyriaus remontą, įrengti dvi LOR gydytojų darbo vietas, aprūpintas reikiama įranga, įsigyti įrangą, reikalingą endoskopijoms. Taip pat būtų vykdomi hepatito B ir hepatito C tyrimai socialinės rizikos asmenims, organizuojami mokymai darbuotojams, kurie pagerintų bendravimo su pacientais kultūrą.

Pasak susitikime dalyvavusio Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Valdo Tumelio, bendradarbiavimo per sieną programa yra pakankamai sudėtinga ir kiekviena paruošta paraiška yra konkursinė. V. Tumelis akcentavo, kad Marijampolės ligoninė turi didžiulę ir sėkmingą bendradarbiavimo per sieną programos projektinę patirtį ir yra įgyvendinusi projektų už beveik 14 milijonų eurų.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra