2020-05-26; 7:09 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės meras Povilas Isoda šiemet žiniasklaidos atstovus pakvietė į kūrybišką susitikimą

Kiekvienų metų pradžioje Marijampolės savivaldybės vadovai jaukiam pabendravimui pakviečia žiniasklaidos atstovus ir viešųjų ryšių specialistus. Šiandien šis tradicinis susitikimas vyko netradicinėje erdvėje - Marijampolės kultūros variklyje BWM.

Sveikindamas gausiai susirinkusius svečius meras dėkojo už objektyvumą ir daug kūrybiškumo bei energijos reikalaujantį darbą. „Esu ir noriu būti atviras, dalintis informacija su visuomene, būti nuolat pasiekiamas bei atsakyti į visus rūpimus klausimus. Dėkoju už jūsų nuomones, pastabas ir objektyvios informacijos pateikimą visuomenei, nes gyventojams svarbu gauti įvairiapusę nuomonę“, - kalbėjo meras.

Kalbėdamas, Administracijos direktorius Karolis Podolskis sakė gerbiantis žurnalistus už jų ypatingai sunkų darbą ir pažadėjo pasistengti, kad mūsų savivaldybėje nuolat būtų gerų ir įdomių naujienų.

O kad susitikimas būtų dar jaukesnis ir įdomesnis, susirinkusieji buvo pakviesti kūrybiškai įprasminti naujuosius metus. Nuotaikingose ir tik gerų emocijų pilnose kūrybinėse dirbtuvėse gimė 2020 metų simbolis - unikalūs paveikslai, kurti kiekvieno dalyvio rankomis.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra