2020-05-26; 6:13 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės savivaldybė organizuoja kalėdinių eglučių surinkimą

Pasibaigus didžiosioms žiemos šventėms pamažu atsisveikiname ir su šių švenčių simboliais – kalėdiniais papuošimais. Labai svarbu, kad nupuoštos Kalėdų eglės būtų tinkamai sutvarkytos, todėl kviečiame gyventojus aktyviai naudotis Marijampolės savivaldybės administracijos inicijuojama eglučių surinkimo paslauga.

Daugiabučių namų gyventojams:

Nupuoštų eglučių ar eglių šakų negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius – jos turi būti tvarkingai paliktos aikštelėse šalia bendro naudojimo konteinerių. Nuo sausio 6 iki sausio 16 d. iš visų Marijampolės mieste esančių daugiabučių namų atliekų konteinerių aikštelių suneštas eglutes ir eglių šakas surinkinės UAB „Marijampolės švara“.

Individualių namų gyventojams:

UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras primena, kad eglutes, kaip ir visas žaliąsias atliekas, taip pat galima nemokamai priduoti sutvarkyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Vokiečių g. 10 Marijampolėje, arba į žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, esančią Uosinės kaime Marijampolės savivaldybėje (prie regioninio sąvartyno). Gyventojai taip pat skatinami pagalvoti apie antrinį eglių šakų panaudojimą. Šakomis galima uždengti jautrius šalčiui augalus sode, ar kieme, plonas šakų sluoksnis gali tapti puikiu komposto dėžės pagrindu ir pan.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra