2019-08-25; 9:57 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės savivaldybėje veiklą pradėjo Marijampolės onkologinių ligonių asociacija „Rūpestėlis“

Marijampolės onkologinių ligonių asociacija „Rūpestėlis“ - Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (toliau - POLA) narys. Ši asociacija vienija onkologinėmis ligomis sergančių pacientų draugijas ir kitas nevyriausybines organizacijas teikiančias pagalbą šiomis ligomis sergantiems žmonėms ir jų artimiesiems.

POLA siekia geresnės onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybės.
POLA bendruomenė - tai onkologinėmis ligomis sergantys asmenys, norintys gyventi aktyvų ir pilnavertį gyvenimą, įtraukti į POLA duomenų bazę ir turintys POLA kortelę. Šios bendruomenės nariai turi daugiau galimybių:

  • sutaupyti naudojantis nuolaidomis prekėms ir paslaugoms , kurias suteikia POLA kortelės partneriai visoje Lietuvoje;
  • gauti nemokamas POLA konsultacijas: teisines, psichologines, galimų gydymo alternatyvų įvertinimo, gyvensenos;
  • džiaugtis nemokamais kvietimais į spektaklius ir koncertus;
  • gauti informaciją apie onkologiniams pacientams skirtus renginius.

POLA kortelę gali gauti bet kuris fizinis asmuo, kuriam yra diagnozuota onkologinė liga, susipažinęs su kortelės taisyklėmis ir užpildęs kortelės paraišką. Jei onkologinė liga diagnozuota nepilnamečiam asmeniui, POLA kortelė gali būti išduodama vienam iš jo tėvų / globėjų. Išduodant šią kortelę prašoma onkologinę diagnozę įrodančio medicininio dokumento, kortelė yra vardinė su unikaliu numeriu, o paslaugų teikėjas turi teisę paprašyti asmens dokumento, todėl galime garantuoti, kad pagalba pasinaudos tik tie, kam ji yra skirta.

Marijampolės savivaldybėje onkologine liga sergantys asmenys ir norintys gauti POLA kortelę turi kreiptis į Marijampolės onkologinių ligonių asociaciją „Rūpestėlis“, kontaktinis asmuo: Irena Mikalavičienė, tel.: +370 614 09 777, el. p. irena.mikalaviciene@gmail.com.

Primename, kad 2018 m. birželio 25 d. Marijampolės savivaldybės taryba nusprendė suteikti teisę įsigyti važiavimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su 80 proc. nuolaida asmenims, turintiems POLA kortelę. Šio projekto tikslas - siekti kuo geresnės onkologinių pacientų gyvenimo kokybės ir sumažinti finansinę naštą asmenims, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Daugiau informacijos apie POLA: https://pola.lt/

Marijampolės savivaldybės
Sveikatos priežiūros skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Veiklos sritys

Visos veiklos sritys